Quote (Xelion @ Tue, Apr 28 2009, 05:03pm)
Jestes niemeski.
Czester, wyczuj zagrozenie, jakie ten post niesie twojemu (dziewiczemu ?) odbytowi.
Btw, czekalem az wrzucisz swoje foty tylko po to, zeby wysluchac kolejnej porcji bluzgow na swoj temat, nie zawiodles !
Quote (Xelion @ Tue, Apr 28 2009, 05:07pm)
Moja odpowiedz znajdziesz w swoim nicku, rly.
Jak to dobrze, ze zgadzamy sie w tak waznych dla nas obu kwestiach.
This post was edited by NoNiePierdol on Apr 28 2009 11:08am