juz wstałeś drogi kolego ? B)
Nawet nie spałem. Grałem w brawl stars i liczyłem na to, że ktoś przez noc kupi cześć mojego wystawionego sprzętu w lsie. Na 12 przedmiotów, kupione zostały tylko 2 i to za jakieś śmieszne pieniądze, bo to chuj wielki jest wart, ten mój sprzęt, ale chcę się pozbyć i na pamiątkę zostawić jedną postać, w której najwięcej profów wbiłem.