d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1348349350351352412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 22 2016 12:34pm
Jak ktos lubi byc ruchanym przez backdoor autora to wybiera niestety elvui, lui ftw B)
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Jul 22 2016 12:46pm
ja od wotlka do cata i teraz w wod/legion zawsze bartender4 mialem i dzialalo zawsze bezproblemowo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 22 2016 12:58pm
Quote (AsaroV @ 22 Jul 2016 20:46)
ja od wotlka do cata i teraz w wod/legion zawsze bartender4 mialem i dzialalo zawsze bezproblemowo


To.
Zawsze sam sobie ustawiam ui, nie lubie predefiniowanych crapow.
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 22 2016 01:19pm
Quote (Xploosiv @ 22 Jul 2016 19:34)
Jak ktos lubi byc ruchanym przez backdoor autora to wybiera niestety elvui, lui ftw B)



Lui jest spoko, ale wkurwiaja mnie te sidebary, które można tylko zwinąć, a nie całkowicie wyjebac.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 22 2016 01:21pm
Quote (serek10 @ 22 Jul 2016 20:19)
Lui jest spoko, ale wkurwiaja mnie te sidebary, które można tylko zwinąć, a nie całkowicie wyjebac.


mozna je wyjebac calkowicie, no problemo
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 23 2016 08:47am
najlepsza zmiana w tym prepatchu to znerfiony exp z dungeonow. Robie teraz questy w starym nagrand i caly czas spotykam ludzi. Az sie lezka w oku kreci jak robie te questy pierwszy raz od ~10 lat.
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 23 2016 10:15am
za to exp na wod instancjach jak pojebany leci, dostaje 1/3 levela za dungeon bez pota xD na 91
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 23 2016 10:37am
Quote (WjebujeGierki @ 23 Jul 2016 17:15)
za to exp na wod instancjach jak pojebany leci, dostaje 1/3 levela za dungeon bez pota xD na 91


no do 90 to jeszcze mi w chuj zostalo :/
gram sobie silvermoon ally dla odmiany jakby ktos chcial razem pograc
Member
Posts: 2,905
Joined: Feb 23 2007
Gold: 6,716.50
Jul 23 2016 10:44am
Można się spodziewać jakiegoś darmowego czasu przy premierze Legionu jak było przy WoD?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 23 2016 11:13am
Quote (ademu @ 23 Jul 2016 18:44)
Można się spodziewać jakiegoś darmowego czasu przy premierze Legionu jak było przy WoD?


Jak znowu przez kilka dni nie bedzie dalo sie grac to tak
Ale to i tak dali tylko co mieli juz aktywny abo
Go Back To Polska Topic List
Prev1348349350351352412Next
Add Reply New Topic New Poll