☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
348
349
350
351
352
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86661
Replies: 4117
Track Topic
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#3491
Jul 22 2016 12:34pm
Jak ktos lubi byc ruchanym przez backdoor autora to wybiera niestety elvui, lui ftw
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#3492
Jul 22 2016 12:46pm
ja od wotlka do cata i teraz w wod/legion zawsze bartender4 mialem i dzialalo zawsze bezproblemowo
Damundo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold
:
2,986.38
#3493
Jul 22 2016 12:58pm
Quote (AsaroV @ 22 Jul 2016 20:46)
ja od wotlka do cata i teraz w wod/legion zawsze bartender4 mialem i dzialalo zawsze bezproblemowo
To.
Zawsze sam sobie ustawiam ui, nie lubie predefiniowanych crapow.
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3494
Jul 22 2016 01:19pm
Quote (Xploosiv @ 22 Jul 2016 19:34)
Jak ktos lubi byc ruchanym przez backdoor autora to wybiera niestety elvui, lui ftw B)
Lui jest spoko, ale wkurwiaja mnie te sidebary, które można tylko zwinąć, a nie całkowicie wyjebac.
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#3495
Jul 22 2016 01:21pm
Quote (serek10 @ 22 Jul 2016 20:19)
Lui jest spoko, ale wkurwiaja mnie te sidebary, które można tylko zwinąć, a nie całkowicie wyjebac.
mozna je wyjebac calkowicie, no problemo
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3496
Jul 23 2016 08:47am
najlepsza zmiana w tym prepatchu to znerfiony exp z dungeonow. Robie teraz questy w starym nagrand i caly czas spotykam ludzi. Az sie lezka w oku kreci jak robie te questy pierwszy raz od ~10 lat.
WjebujeGierki
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3497
Jul 23 2016 10:15am
za to exp na wod instancjach jak pojebany leci, dostaje 1/3 levela za dungeon bez pota xD na 91
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3498
Jul 23 2016 10:37am
Quote (WjebujeGierki @ 23 Jul 2016 17:15)
za to exp na wod instancjach jak pojebany leci, dostaje 1/3 levela za dungeon bez pota xD na 91
no do 90 to jeszcze mi w chuj zostalo :/
gram sobie silvermoon ally dla odmiany jakby ktos chcial razem pograc
ademu
Member
Posts: 2,905
Joined: Feb 23 2007
Gold
:
6,716.50
#3499
Jul 23 2016 10:44am
Można się spodziewać jakiegoś darmowego czasu przy premierze Legionu jak było przy WoD?
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3500
Jul 23 2016 11:13am
Quote (ademu @ 23 Jul 2016 18:44)
Można się spodziewać jakiegoś darmowego czasu przy premierze Legionu jak było przy WoD?
Jak znowu przez kilka dni nie bedzie dalo sie grac to tak
Ale to i tak dali tylko co mieli juz aktywny abo
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
348
349
350
351
352
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact