d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1346347348349350412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 21 2016 11:20am
Quote (Carax @ 21 Jul 2016 17:32)
jest coś ciekawego do roboty w prepatchu?


rchn mtki crx, nigdy mi sie nie znudzi :)
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Jul 21 2016 03:01pm
Quote (Carax @ 21 Jul 2016 17:32)
jest coś ciekawego do roboty w prepatchu?


Mi się nie podobają nowe talenty u prota :-/

Brak glyphow też jak dla mnie pomysł z dupy
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Jul 21 2016 03:17pm
zjebali mi demo locka
jak tak bez metamofrozy grac :[
affli wyglada spoko ale jakos tak dziwnie mniej obrazen bez DS
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jul 21 2016 03:25pm
Addony dalej nie chodzą jak powinny :(
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Jul 21 2016 03:31pm
Pierwszy raz grałem na prepatchu dzisiaj i chujowo zrobili, ze talenty można zmieniać tylko w rested area...
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 21 2016 04:26pm
Jakie pustki w bagach i na paskach, tyle rzeczy przerobionych na zabawki i usunietych z gry <_<
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Jul 21 2016 04:40pm
Quote (Carax @ Jul 21 2016 11:25pm)
Addony dalej nie chodzą jak powinny :(


mi wszystkie chodzo
ale uzywam chyba 3 czy 4 ;d
/e sprawdzilem i wszystkie 5 ktore uzywalem sa okej
zperl
bartender4
recount
dbm
xct+ combat text

This post was edited by AsaroV on Jul 21 2016 04:43pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 21 2016 11:44pm
Quote (Pozer @ 22 Jul 2016 00:26)
Jakie pustki w bagach i na paskach, tyle rzeczy przerobionych na zabawki i usunietych z gry <_<


To dobrze chyba :|

Ja mialem nadzieje na usuniecie starych festiwalowych smieci typu stroje itd ale niestety nie dodaly sie do szafy :(
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Jul 22 2016 12:47am
Panowie taktyczne pytanie- chce wrocic do wowa na legion, nie mam woda. Jak kupie legion wod wskoczy? niby wod na *** jest ale za ok~80 pln, a wydaje mi sie ze wchodzi w sklad battlechesta. Ktos cos?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 22 2016 01:00am
Wod wchodzi w sklad battlechesta

Zeby miec wszystko wystarczy podstawowa wersja gry + legion
Go Back To Polska Topic List
Prev1346347348349350412Next
Add Reply New Topic New Poll