☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
346
347
348
349
350
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86663
Replies: 4117
Track Topic
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#3471
Jul 21 2016 11:20am
Quote (Carax @ 21 Jul 2016 17:32)
jest coś ciekawego do roboty w prepatchu?
rchn mtki crx, nigdy mi sie nie znudzi
Sqnman007
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold
:
7,517.50
Warn: 10%
#3472
Jul 21 2016 03:01pm
Quote (Carax @ 21 Jul 2016 17:32)
jest coś ciekawego do roboty w prepatchu?
Mi się nie podobają nowe talenty u prota :-/
Brak glyphow też jak dla mnie pomysł z dupy
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#3473
Jul 21 2016 03:17pm
zjebali mi demo locka
jak tak bez metamofrozy grac :[
affli wyglada spoko ale jakos tak dziwnie mniej obrazen bez DS
Carax
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold
:
0.00
#3474
Jul 21 2016 03:25pm
Addony dalej nie chodzą jak powinny
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3475
Jul 21 2016 03:31pm
Pierwszy raz grałem na prepatchu dzisiaj i chujowo zrobili, ze talenty można zmieniać tylko w rested area...
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#3476
Jul 21 2016 04:26pm
Jakie pustki w bagach i na paskach, tyle rzeczy przerobionych na zabawki i usunietych z gry
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#3477
Jul 21 2016 04:40pm
Quote (Carax @ Jul 21 2016 11:25pm)
Addony dalej nie chodzą jak powinny :(
mi wszystkie chodzo
ale uzywam chyba 3 czy 4 ;d
/e sprawdzilem i wszystkie 5 ktore uzywalem sa okej
zperl
bartender4
recount
dbm
xct+ combat text
This post was edited by AsaroV on Jul 21 2016 04:43pm
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3478
Jul 21 2016 11:44pm
Quote (Pozer @ 22 Jul 2016 00:26)
Jakie pustki w bagach i na paskach, tyle rzeczy przerobionych na zabawki i usunietych z gry <_<
To dobrze chyba :|
Ja mialem nadzieje na usuniecie starych festiwalowych smieci typu stroje itd ale niestety nie dodaly sie do szafy
wilq1
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold
:
165.58
#3479
Jul 22 2016 12:47am
Panowie taktyczne pytanie- chce wrocic do wowa na legion, nie mam woda. Jak kupie legion wod wskoczy? niby wod na *** jest ale za ok~80 pln, a wydaje mi sie ze wchodzi w sklad battlechesta. Ktos cos?
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3480
Jul 22 2016 01:00am
Wod wchodzi w sklad battlechesta
Zeby miec wszystko wystarczy podstawowa wersja gry + legion
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
346
347
348
349
350
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact