d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13463473483493501680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 30 2009 12:06pm
Quote (Anarchy51 @ 30 Nov 2009 17:53)
łatwo zrobić krotki test typu "What will you dou if...? " , można też sprawdzać armory każdego po kolei ale to trochę zajmuje


Znam kogos kto przed kazdym pugiem to robil :DDD ... no ale kazdy pug byl lepszy niz "main" raid w Refugees LOL
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 30 2009 12:09pm
prawda jest tez taka, ze po kilku/kilkunastu pugach, kojarzy sie mniej wiecej nicki tych ktorzy wiedza co robic a tych ktorzy umieraja na kazdym kroku. jasne, ze serwery maja za duzo graczy zeby znac wszystkich, ale zawsze taki pseudocore mozna zebrac i potem metoda prob i bledow dobierac reszte.
jak ja pugowalem jakies rajdy czasem to zawsze mowilem ze znam taktyki ale nie mam osiagniecia na tym alcie i nigdy nie mialem problemu z zaproszeniem.
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 30 2009 12:12pm
Quote (zYwi3c @ Nov 30 2009 06:06pm)
Znam kogos kto przed kazdym pugiem to robil :DDD ... no ale kazdy pug byl lepszy niz "main" raid w Refugees LOL


satan sprawdzal armory i zawsze udawalo nam sie wszystko zrobic :D

This post was edited by graczjeden on Nov 30 2009 12:12pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 30 2009 02:50pm


Mmmmmm, zaluje ze nie jestem dpsem ;d
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 30 2009 03:01pm
Quote (zYwi3c @ 30 Nov 2009 21:50)
http://www.youtube.com/watch?v=rcYUVVuMkaI

Mmmmmm, zaluje ze nie jestem dpsem ;d


i tak byś nie dostał tak samo jak i 99.9% retów, no chyba, że byłbyś gmem :p
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 30 2009 03:33pm
Quote (zYwi3c @ 30 Nov 2009 20:50)
http://www.youtube.com/watch?v=rcYUVVuMkaI

Mmmmmm, zaluje ze nie jestem dpsem ;d
moj axe oczywko w synergie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 30 2009 03:33pm
Quote (sleeperek @ 30 Nov 2009 23:01)
i tak byś nie dostał tak samo jak i 99.9% retów, no chyba, że byłbyś gmem :p


z tego co gadali u nas w gildi to raczej Warrior albo ktorys z 2 dk dostanie jako 1 ;) wszystko zalezy od tego, ktory bedzie mial wiekszy attendance do momentu kiedy wypadnie bron :P
Wiec teraz kazdy z nich pojawia sie codziennie na raidzie :D

This post was edited by zYwi3c on Nov 30 2009 03:34pm
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 30 2009 05:08pm
Quote (zYwi3c @ 30 Nov 2009 21:33)
z tego co gadali u nas w gildi to raczej Warrior albo ktorys z 2 dk dostanie jako 1 ;) wszystko zalezy od tego, ktory bedzie mial wiekszy attendance do momentu kiedy wypadnie bron :P
Wiec teraz kazdy z nich pojawia sie codziennie na raidzie :D


ta bron nie wypada.
Banned
Posts: 4,163
Joined: Aug 23 2005
Gold: 0.00
Nov 30 2009 05:23pm
Quote (zYwi3c @ Nov 30 2009 06:06pm)
Znam kogos kto przed kazdym pugiem to robil :DDD ... no ale kazdy pug byl lepszy niz "main" raid w Refugees LOL


Ja takie pugi robilem, spioch pewno pamieta jeszcze, jak sie kazdego na armory bralo i decydowalo o losie. Kiedys na caly QT bylem znany z tych pugow :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 30 2009 05:28pm
Quote (arczi19 @ 1 Dec 2009 01:23)
Ja takie pugi robilem, spioch pewno pamieta jeszcze, jak sie kazdego na armory bralo i decydowalo o losie. Kiedys na caly QT bylem znany z tych pugow :<


No, to u nas byl taki Haxiu :P

Jak sie oglaszal ze sklada VoA / Naxx'a to odrazu ze 100 whispow dostawal ;o

Quote (Cavalorn @ 1 Dec 2009 01:08)
ta bron nie wypada.


slyszalem ze dramy macie w Refu :D

This post was edited by zYwi3c on Nov 30 2009 05:28pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13463473483493501680Next
Closed New Topic New Poll