Quote (arczi19 @ 1 Dec 2009 01:23)
Ja takie pugi robilem, spioch pewno pamieta jeszcze, jak sie kazdego na armory bralo i decydowalo o losie. Kiedys na caly QT bylem znany z tych pugow :<
No, to u nas byl taki Haxiu
Jak sie oglaszal ze sklada VoA / Naxx'a to odrazu ze 100 whispow dostawal ;o
Quote (Cavalorn @ 1 Dec 2009 01:08)
ta bron nie wypada.
slyszalem ze dramy macie w Refu
This post was edited by zYwi3c on Nov 30 2009 05:28pm