Quote (Nensato @ 1 Apr 2014 06:30)
http://www.youtube.com/watch?v=NwqxXOG_0r8
po raz pierwszy usłyszałem ich ostatnio live przed gigiem Tides From Nebula, szczerze mowiąc to nawet nie wiedziałem, że będą tam grać i nie słyszałem o nich wcześniej, ale sam koncert spowodował opad szczeny
czysta zajebistość, już po pierwszym kawałku mnie kupili - mistyczna atmosfera, świetnie budują napięcie, na żywo sporo momentów wywoływało ciary na plecach, szczególnie jak po spokojnym fragmencie pojawiała się ściana dźwięku, ale i tak głównie dzięki wokalowi Wielebnej i zajebistemu nagłośnieniu, bo bas i krzyk przeszywały całe ciało, coś pięknego
polecam jeżeli ktoś ma blisko, szczególnie że grają za jakieś grosze, do tego TFN - imo jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych kapel w pl obecnie
w ten weekend kończą wspólną trasę - Rzeszów, Krk, Kato i Bielsko-Biała, ale w maju jeszcze parę koncertów w pl będzie chyba
ELO
e/ kurwa, ale ściana wyszła xd
JA PIERDOLE TO JEST EPICKIE :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
I jeszcze Cebulowy band;O Moj wewnetrzny patriota sie budzi;)
Kurwa, jak mnie jara ta laska to jest masakra...
W sumie brzmia jak kobiece Messhuggah momentami, i widze klipy w podobnej stylistyce co Misiugowy Bleed... ale chuj... i tak jest oryginalnie.
Strasznie sie jaram i jak wroce to chaty to obsysam album + chyba nawet zawitam na koncert;O
moze sie do Kraka pierdolne nawet...
Dalbym sobie jaja uciac zeby moc ponakurwiac jako drummer w takim bandzie;O
Quote (czester666 @ 26 Mar 2014 14:47)
o nawet nie wiedziałem
a teraz ciekawe połączenie black metalu z deathcorem
http://www.youtube.com/watch?v=C0D9Mqb86lI
fajnie im to wyszło
kurde całkiem ciekawe, szczegolnie vizualnie.
Kawałek... no w sumie deathcorowy standard+, ale bardzo fajna aranżacja perki - szkoda ze jak zwykle drummer nie uciagnie tego live-_-
no i outro ssało dupe po całosci. ALee ogolnie calkiem niezly stuff.