d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1346347348349350376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Mar 24 2014 05:06pm


masz cos porządnego , nowy kawałek z nadchodzącego nowego albumu najlepszego obecnie moim zdaniem bandu grającego dc/mc
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Mar 24 2014 05:54pm
Quote (czester666 @ 25 Mar 2014 01:06)
http://www.youtube.com/watch?v=Liq3kYiy_Sc

masz cos porządnego ,  nowy kawałek z nadchodzącego nowego albumu  najlepszego obecnie moim zdaniem bandu grającego dc/mc


wiesz moze jakiego gatunku swinie biora do nagrywania?
czy moze maja kilka takich i po prostu kazda wydaje dzwiek o innej wysokosci i pozniej to skladaja w calosc?

This post was edited by Nensato on Mar 24 2014 05:54pm
Member
Posts: 10,444
Joined: May 5 2008
Gold: 0.00
Mar 24 2014 06:12pm
Quote (czester666 @ 25 Mar 2014 00:06)
~

masz cos porządnego ,  nowy kawałek z nadchodzącego nowego albumu  najlepszego obecnie moim zdaniem bandu grającego dc/mc

W języku angielskim istnieje bardzo dobry przymiotnik opisujący takie granie: generic.

Quote (Nensato @ 25 Mar 2014 00:54)
wiesz moze jakiego gatunku swinie biora do nagrywania?
czy moze maja kilka takich i po prostu kazda wydaje dzwiek o innej wysokosci i pozniej to skladaja w calosc?

Świnia brodata, bezapelacyjnie.
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Mar 25 2014 02:09pm
a to ?

Member
Posts: 10,444
Joined: May 5 2008
Gold: 0.00
Mar 26 2014 04:31am
Quote (czester666 @ 25 Mar 2014 21:09)
a to ?

~

Lepiej. Przesłuchałem EP-kę (Falsifier), którą miałem w polecanych. Wyłączyć nie wyłączyłem, wracać do tego nie będę.
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Mar 26 2014 06:17am
Quote (czester666 @ 25 Mar 2014 00:06)
http://www.youtube.com/watch?v=Liq3kYiy_Sc

masz cos porządnego ,  nowy kawałek z nadchodzącego nowego albumu  najlepszego obecnie moim zdaniem bandu grającego dc/mc


oooo to jest zajebiste.
Dawno nie postowales nic co nie jest gównem.
Fajna ta molodia na wiośle.
Swoją drogą taka anegdotka - ten band zrobił tą bardzo udaną deahtmetalową przeróbkę Rebecki Black - Friday :)

a ten black tongue juz nie taki fajny
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Mar 26 2014 07:47am
o nawet nie wiedziałem :D

a teraz ciekawe połączenie black metalu z deathcorem



fajnie im to wyszło
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Mar 31 2014 11:30pm


po raz pierwszy usłyszałem ich ostatnio live przed gigiem Tides From Nebula, szczerze mowiąc to nawet nie wiedziałem, że będą tam grać i nie słyszałem o nich wcześniej, ale sam koncert spowodował opad szczeny
czysta zajebistość, już po pierwszym kawałku mnie kupili - mistyczna atmosfera, świetnie budują napięcie, na żywo sporo momentów wywoływało ciary na plecach, szczególnie jak po spokojnym fragmencie pojawiała się ściana dźwięku, ale i tak głównie dzięki wokalowi Wielebnej i zajebistemu nagłośnieniu, bo bas i krzyk przeszywały całe ciało, coś pięknego
polecam jeżeli ktoś ma blisko, szczególnie że grają za jakieś grosze, do tego TFN - imo jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych kapel w pl obecnie
w ten weekend kończą wspólną trasę - Rzeszów, Krk, Kato i Bielsko-Biała, ale w maju jeszcze parę koncertów w pl będzie chyba
ELO

e/ kurwa, ale ściana wyszła xd

This post was edited by Nensato on Mar 31 2014 11:34pm
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Apr 1 2014 06:10am

Quote (Nensato @ 1 Apr 2014 06:30)
http://www.youtube.com/watch?v=NwqxXOG_0r8

po raz pierwszy usłyszałem ich ostatnio live przed gigiem Tides From Nebula, szczerze mowiąc to nawet nie wiedziałem, że będą tam grać i nie słyszałem o nich wcześniej, ale sam koncert spowodował opad szczeny
czysta zajebistość, już po pierwszym kawałku mnie kupili - mistyczna atmosfera, świetnie budują napięcie, na żywo sporo momentów wywoływało ciary na plecach, szczególnie jak po spokojnym fragmencie pojawiała się ściana dźwięku, ale i tak głównie dzięki wokalowi Wielebnej i zajebistemu nagłośnieniu, bo bas i krzyk przeszywały całe ciało, coś pięknego
polecam jeżeli ktoś ma blisko, szczególnie że grają za jakieś grosze, do tego TFN - imo jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych kapel w pl obecnie
w ten weekend kończą wspólną trasę - Rzeszów, Krk, Kato i Bielsko-Biała,  ale w maju jeszcze parę koncertów w pl będzie chyba
ELO

e/ kurwa, ale ściana wyszła xd


JA PIERDOLE TO JEST EPICKIE :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
I jeszcze Cebulowy band;O Moj wewnetrzny patriota sie budzi;)
Kurwa, jak mnie jara ta laska to jest masakra...
W sumie brzmia jak kobiece Messhuggah momentami, i widze klipy w podobnej stylistyce co Misiugowy Bleed... ale chuj... i tak jest oryginalnie.
Strasznie sie jaram i jak wroce to chaty to obsysam album + chyba nawet zawitam na koncert;O
moze sie do Kraka pierdolne nawet...
Dalbym sobie jaja uciac zeby moc ponakurwiac jako drummer w takim bandzie;O

Quote (czester666 @ 26 Mar 2014 14:47)
o nawet nie wiedziałem :D

a teraz ciekawe połączenie black metalu z deathcorem
http://www.youtube.com/watch?v=C0D9Mqb86lI
fajnie im to wyszło


kurde całkiem ciekawe, szczegolnie vizualnie.
Kawałek... no w sumie deathcorowy standard+, ale bardzo fajna aranżacja perki - szkoda ze jak zwykle drummer nie uciagnie tego live-_-
no i outro ssało dupe po całosci. ALee ogolnie calkiem niezly stuff.
Member
Posts: 1,881
Joined: May 21 2008
Gold: 278.93
Warn: 10%
Apr 1 2014 06:17am
Oooo, Ciężkie brzmienia, kolejna dziedzina, na której zna się mysza15?
Go Back To Polska Topic List
Prev1346347348349350376Next
Add Reply New Topic New Poll