d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13453463473483491680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 29 2009 03:23pm
Quote (cauchy @ 29 Nov 2009 22:10)
to sie czyta co bylo pisane :>


a bo wy tak napierdalacie, że ja nie nadążam
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Nov 29 2009 05:45pm
Quote (plebshater @ 29 Nov 2009 17:50)
to tak jak kiedyś undying wkleiłeś i też no inv :D
czy jakoś tak :D

No dokladnie!

Ja tam nie czaje, po co linkować achi. W grze wyjdzie kto jest debilem, a kto nie wie ocb. Dzisiaj z koszim obserwowaliśmy jednego ogara z gildii pozera co umierał od Trample i Legion Flame ;> A achi niby miał!
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 29 2009 08:05pm
Quote (Traba @ 30 Nov 2009 01:45)
No dokladnie!

Ja tam nie czaje, po co linkować achi. W grze wyjdzie kto jest debilem, a kto nie wie ocb. Dzisiaj z koszim obserwowaliśmy jednego ogara z gildii pozera co umierał od Trample i Legion Flame ;> A achi niby miał!


to sa ciekawe przypadki. ekran napierdala na kolorowo od boss mods, napierdala kolorowo od unit frames (low health) na srodku ekranu ma taki wielki kurwa plomien pod nogami, zeby bylo smieszniej, ogien jest zielony, ludzie od niego uciekaja (pewno sie zastanawial co sie dzieje) a ten stoi stoi a potem "o, nie zauwazylem"

niektore przypadki to chyba kliniczne sa :>
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 29 2009 08:32pm
Quote (xxxRedxxx @ 29 Nov 2009 20:17)
potraktuje to jako komplement  :unsure:

A tak serio, to zrób pare razy pug jako raid leader rozdzielając healerów, sumonując wszystkich i krzycząc na nieogarów raz z ludźmi zebranymi z lfg a raz z samymi, którzy zlinkowali achi to zrozumiesz czemu ludzie to robią.
ja jak cos to tylko pisze ze musza znac taktyke i ewentualnie staty linknac
sa alty dobrych gildii co nie maja achi, a znaja taktyke, a sa wlasnie tardy z achi co byli boostnieci
wszystko wyjdzie w instancji srodku, ale jak ktos ze znanej gidlii albo jacys z dobrym gearem to lepsi niz ci co maja tylko achi albo ludzie co linkuja fake
jak pisalem idioci robia raidy z link achi, to czesto tak jest na kazzaku ze ktos liknie na trade chacie swoj jako przyklad i jak sie linknie jego achi do niego spowrotem to daje inva -_-
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 30 2009 05:09am


zdjecie zrobione dzis rano ;)
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 30 2009 05:22am
Quote (VinS @ 30 Nov 2009 13:09)
http://i45.tinypic.com/11b54j9.jpg

zdjecie zrobione dzis rano ;)


chyba ci sie topici pojebaly.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 30 2009 06:43am



Quote (cauchy @ 30 Nov 2009 12:22)
chyba ci sie topici pojebaly.


heh, owszem wrong topic
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 30 2009 09:48am
Quote (Pozer @ Nov 30 2009 02:32am)
ja jak cos to tylko pisze ze musza znac taktyke i ewentualnie staty linknac
sa alty dobrych gildii co nie maja achi, a znaja taktyke, a sa wlasnie tardy z achi co byli boostnieci
wszystko wyjdzie w instancji srodku, ale jak ktos ze znanej gidlii albo jacys z dobrym gearem to lepsi niz ci co maja tylko achi albo ludzie co linkuja fake
jak pisalem idioci robia raidy z link achi, to czesto tak jest na kazzaku ze ktos liknie na trade chacie swoj jako przyklad i jak sie linknie jego achi do niego spowrotem to daje inva -_-


Jakbym pytał czy zna taktyke, to nie wiem jakim musiałby być debilem żeby powiedzieć "nie, nie znam", pytanie o staty też jest dziwne. A jak ktoś jest nieogarem to nawet achivu nie będzie umiał wkleić więc na jedno wychodzi. Wiadomo, że są sytuacje, że ktoś to zrobił na mainie a chce iść altem, zazwyczaj takim ludziom ufam na słowo bo nieogar jest za głupi żeby wymyślić taką wymówkę.
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 30 2009 09:53am
Quote (xxxRedxxx @ 30 Nov 2009 16:48)
Jakbym pytał czy zna taktyke, to nie wiem jakim musiałby być debilem żeby powiedzieć "nie, nie znam", pytanie o staty też jest dziwne. A jak ktoś jest nieogarem to nawet achivu nie będzie umiał wkleić więc na jedno wychodzi. Wiadomo, że są sytuacje, że ktoś to zrobił na mainie a chce iść altem, zazwyczaj takim ludziom ufam na słowo bo nieogar jest za głupi żeby wymyślić taką wymówkę.


łatwo zrobić krotki test typu "What will you dou if...? " , można też sprawdzać armory każdego po kolei ale to trochę zajmuje
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 30 2009 11:45am
Quote (xxxRedxxx @ 30 Nov 2009 15:48)
Jakbym pytał czy zna taktyke, to nie wiem jakim musiałby być debilem żeby powiedzieć "nie, nie znam", pytanie o staty też jest dziwne. A jak ktoś jest nieogarem to nawet achivu nie będzie umiał wkleić więc na jedno wychodzi. Wiadomo, że są sytuacje, że ktoś to zrobił na mainie a chce iść altem, zazwyczaj takim ludziom ufam na słowo bo nieogar jest za głupi żeby wymyślić taką wymówkę.
niestety raidy z link achi zeby inv to juz latka plebejstwa jest do nich przypieta i tak
Go Back To Polska Topic List
Prev13453463473483491680Next
Closed New Topic New Poll