d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1344345346347348412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 12 2016 03:28am
Quote (Elder33 @ 12 Jun 2016 11:18)
Czekam na jakąś wersję reżyserską teraz. Bo Ironforge - kilka chwil, Dalaran - kilka chwil.
Dla kogoś kto nie zna uniwersum Warcrafta - to film może być naprawdę przeciętny, nawet słaby. Pojawiają się postacie ważne, ale bezimienne w filmie - Magni, Antonidas...


wlasnie film wydawal sie pociety mocno. podobno directors cut to 40 min wiecej. mi tych 40 min zabraklo zeby przedstawic chociazby antonidasa
jak chcieli zeby widz kogos zapamietal to powtarzali jego imie w kazdym zdaniu. a wlasnie taki magni zostal kompletnym randomem.

jedno mnie jeszcze zastanawia, skoro Llane byl krolem siedmiu krolestw to czemu jak bylo to zebranie to wszyscy go osrali? np ten delegat Lordaeronu obrazil sie i wyszedl.

Wlasnie przez to pociecie za krotkie byly sceny narady czy np w lion's pride inn
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Jun 12 2016 03:44am
Czemu w Lion's Pride Inn nie widziałem nagich nocnych elfek? ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 12 2016 04:07am
Quote (Elder33 @ 12 Jun 2016 11:44)
Czemu w Lion's Pride Inn nie widziałem nagich nocnych elfek? ;)


ja sie bardziej dziwilem czemu przed wejsciem sie tam nie duelowali
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jun 12 2016 05:01am
Quote (cOr @ Jun 12 2016 12:07pm)
ja sie bardziej dziwilem czemu przed wejsciem sie tam nie duelowali



soluwy pod orgri so
Member
Posts: 145
Joined: May 10 2016
Gold: 0.00
Jun 12 2016 08:35am
Powiem tak... Właśnie wróciłem z Warcrafta. Sam w sobie film nie jest zły 7.5/10. Jeżeli dołożyć tego czyjeś zainteresowanie fabułą to podciągnąłbym ocenę do 8-8.5/10. Ragnar Lothbrok zajebiście mi tam pasował xd
Nie mogę się doczekać kolejnych części.
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jun 12 2016 08:41am
Quote (CoffeeLover @ Jun 12 2016 04:35pm)
Powiem tak... Właśnie wróciłem z Warcrafta. Sam w sobie film nie jest zły 7.5/10. Jeżeli dołożyć tego czyjeś zainteresowanie fabułą to podciągnąłbym ocenę do 8-8.5/10. Ragnar Lothbrok zajebiście mi tam pasował xd
Nie mogę się doczekać kolejnych części.



Aaaa tam takie pierdolenie..
Member
Posts: 30,457
Joined: Jul 7 2010
Gold: 1,113.99
Jun 13 2016 07:29am
Nie wiem
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jun 13 2016 09:07am
bylem wczoraj na filmie. bardzo pozytywnie zaskoczony bylem. Najlepsza w sumie muzyka i sceneria. Na serio wszystkie krainy wygladaly przezajebiscie. Cale lore super interesujace mimo to ze historie znalem z gier, film nie dluzyl sie ani przez sekunde jak to bylo na przyklad ostatnio na nowym cpt ameryce albo x menach. A myslalem ze wyrastam z takich filmow, a one po prostu byly chujowe. Jednym slowem super im to wyszlo.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Jul 20 2016 10:09am
7.0.3
No i trzeba na nowo ogarnąć ten blizzardowy burdel...
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jul 20 2016 10:19am
Juz legion?
Go Back To Polska Topic List
Prev1344345346347348412Next
Add Reply New Topic New Poll