Quote (fro5tbite @ 8 Jul 2010 22:04)
this, jedyny prawdziwy rocznik to 06


zeby nie robic OT:

+

Quote (colos @ 8 Jul 2010 22:21)
old ;d
za kazdym razem gdy ktos pisze 'Old' w rśś użytkownik polskiej sekcji dostaje warna, dont do that!
This post was edited by Payrou on Jul 8 2010 02:25pm