Quote (myr00n @ 29 Nov 2009 09:57)
eeee ... ale o co chodzi ? jest 3:0 dla nich , chyba normalne ,że dostają więcej honoru ?
W porządku, wgrali, niech dostaną więcej tego honoru, ale Ci którzy gówno tak naprawdę robili, i bez healera sobie rady nie dawali, może by dostali o powiedzmy 100, max 200 więcej ? Pojebana akcja i tyle.