d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13433443453463471680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 29 2009 05:08am
Quote (myr00n @ 29 Nov 2009 09:57)
eeee ... ale o co chodzi ? jest 3:0 dla nich , chyba normalne ,że dostają więcej honoru ?

W porządku, wgrali, niech dostaną więcej tego honoru, ale Ci którzy gówno tak naprawdę robili, i bez healera sobie rady nie dawali, może by dostali o powiedzmy 100, max 200 więcej ? Pojebana akcja i tyle.
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Nov 29 2009 06:25am
Qt mega smieszny realm. Nie dostalem inva do toc25 puga, bo jak to lider stwierdzil
"No proper achievemtn - no invite".
Zamiast 'Call of the Crsuade' linknąłem 'A Tribute to Skill (25)' :<
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Nov 29 2009 06:27am
Quote (Traba @ Nov 29 2009 12:25pm)
Qt mega smieszny realm. Nie dostalem inva do toc25 puga, bo jak to lider stwierdzil
"No proper achievemtn - no invite".
Zamiast 'Call of the Crsuade' linknąłem 'A Tribute to Skill (25)' :<

Tak to jest, gdy za organizację puga zabiera się idiota...
Banned
Posts: 7,954
Joined: Dec 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 50%
Nov 29 2009 07:10am
Zaplacilem 20eur za transfer lvl41 priesta :s
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 29 2009 07:14am
Quote (Barre00 @ 29 Nov 2009 13:10)
Zaplacilem 20eur za transfer lvl41 priesta :s


Przecież 41 można spokojnie w tydzień zrobić z profkami.

Wszedłem na jedno ab na laptopie i trafiłem na huntera kosę :angry:

http://img694.imageshack.us/i/1234ct.jpg/
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2009 07:44am
Quote (Traba @ 29 Nov 2009 14:25)
Qt mega smieszny realm. Nie dostalem inva do toc25 puga, bo jak to lider stwierdzil
"No proper achievemtn - no invite".
Zamiast 'Call of the Crsuade' linknąłem 'A Tribute to Skill (25)' :<


Noobow masz na realmie :P Jak u nas zbierami VoA i liknelem EW&F 25 to odrazu inva dostalem <faja>
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 29 2009 07:50am
Quote (zYwi3c @ Nov 29 2009 01:44pm)
Noobow masz na realmie :P Jak u nas zbierami VoA i liknelem EW&F 25 to odrazu inva dostalem <faja>


U mnie na odwrót, jak organizuje pug żeby mi linkowali achiv na voa to mi wklejają EPIC, i to połowicznie zrobiony :|. A raz mi koleś wkleił achiv z naxa :D.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 29 2009 08:17am
Quote (xxxRedxxx @ Nov 29 2009 03:50pm)
U mnie na odwrót, jak organizuje pug żeby mi linkowali achiv na voa to mi wklejają EPIC, i to połowicznie zrobiony :|. A raz mi koleś wkleił achiv z naxa :D.


wczoraj jakis debil robil os 10 puga, to wymagal od tankow by mieli conajmniej 35k life, epic achie i achie za os 10. ~~
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 29 2009 10:50am
Quote (Traba @ Nov 29 2009 06:25am)
Qt mega smieszny realm. Nie dostalem inva do toc25 puga, bo jak to lider stwierdzil
"No proper achievemtn - no invite".
Zamiast 'Call of the Crsuade' linknąłem 'A Tribute to Skill (25)' :<


to tak jak kiedyś undying wkleiłeś i też no inv :D
czy jakoś tak :D
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 29 2009 10:58am
Quote (xxxRedxxx @ 29 Nov 2009 13:50)
U mnie na odwrót, jak organizuje pug żeby mi linkowali achiv na voa to mi wklejają EPIC, i to połowicznie zrobiony :|. A raz mi koleś wkleił achiv z naxa :D.
myslalem, ze tylko idioci robia pugi z /w achi lolz -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev13433443453463471680Next
Closed New Topic New Poll