d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13423433443453461680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 28 2009 02:36pm
Quote (LatwyEz @ 28 Nov 2009 21:26)
JEST KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO JEST KURWAAAAAAAAAAAAAA RRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN SMIECIE


SWORD Z ANUBA TRINKET Z ZYDERXUSA + 2 DPS CZESCI. NO KURWA MAC KOCHAM TE GRE.


to teraz wyczyść monitor ^_^
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 28 2009 02:52pm
Quote (Grzechotnik @ Nov 28 2009 07:19pm)
Gram paladynem protem, wyuczylem sie blacksmithing i teraz mam wybor ktora sciezke wybrac: armorsmithing lub blacksmithing. Co bedzie lepsze?


To miało znaczenie gdy max lvl był 70.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 28 2009 04:11pm
Quote (xxxRedxxx @ 28 Nov 2009 21:52)
To miało znaczenie gdy max lvl był 70.


a wy, zrobiliście instanity w tym tyg? :p

This post was edited by sleeperek on Nov 28 2009 04:11pm
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Nov 28 2009 04:34pm
Quote (sleeperek @ Nov 29 2009 12:11am)
a wy, zrobiliście instanity w tym tyg? :p


w poniedzialek toc 25 hm ;p
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 28 2009 06:04pm

Ale UI :D
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 28 2009 06:47pm
Quote (Bamargera666 @ Nov 29 2009 02:04am)
http://1.1.1.3/bmi/i417.photobucket.com/albums/pp252/TheEvilMonkey/WoWScrnShot_112709_180236.jpg
Ale UI :D


dluzsze bary nao :D
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 29 2009 02:46am
Wkurwia mnie system przyznawania honoru na bg.

http://img39.imageshack.us/i/123mau.jpg/

Ludzie którzy grać nie umieją, dostają jebane 400honoru więcej :angry:

This post was edited by Push22 on Nov 29 2009 02:47am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 29 2009 03:57am
Quote (Push22 @ Nov 29 2009 09:46am)
Wkurwia mnie system przyznawania honoru na bg.

http://img39.imageshack.us/i/123mau.jpg/

Ludzie którzy grać nie umieją, dostają jebane 400honoru więcej :angry:


imo dlatego ze horda wygrala tego bg
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 29 2009 03:57am
Quote (Push22 @ Nov 29 2009 08:46am)
Wkurwia mnie system przyznawania honoru na bg.

http://img39.imageshack.us/i/123mau.jpg/

Ludzie którzy grać nie umieją, dostają jebane 400honoru więcej :angry:


eeee ... ale o co chodzi ? jest 3:0 dla nich , chyba normalne ,że dostają więcej honoru ?
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 29 2009 04:01am
Quote (Bamargera666 @ 29 Nov 2009 00:04)
http://i417.photobucket.com/albums/pp252/TheEvilMonkey/WoWScrnShot_112709_180236.jpg
Ale UI :D


tez kiedys mialem podobne

te scammery coraz bardziej sie cwania:

"donotreply@blizzard.com" World of Warcraft Account Management (od "donotreply@blizzard.com" <donotreply@blizzard.com>) -scammer
<donotreply@blizzard.com> Blizzard Entertainment Europe Customer Support Request (od <donotreply@blizzard.com>) -blizzard

w pierwszej chwili patrzac na sam adres ciezko domyslic sie scamu, jednak jak spojrzalem na zawartosc to odrazu przypomnialo mi sie: blizzard nigdy nie pyta was o wasze haslo ; d

This post was edited by Cavalorn on Nov 29 2009 04:08am
Go Back To Polska Topic List
Prev13423433443453461680Next
Closed New Topic New Poll