Quote (PQA @ Nov 28 2009 05:03pm)
Na tms było właśnie odwrotnie, denerwowało mnie, że 3/4 realmu w BiSach latało, a sam nie mogłem do żadnej sensownej gildii dojść bez gearu, a żeby załapać się na naxxa nawet, to bez achieva się nie dało, więc było takie błędne koło ;d
Tutaj chociaż na Azuremyst, z hordy w najlepszej gildii jestem i mam pewny slot na raidach. Chociaż poziom PvP, i fakt, że nic nie da się zpugować denerwujący jest.
Każdego dnia można ujrzeć cuda jakich nie ma chyba nigdzie indziej, typu 71/0/0 druidy, 71/0/0 i 0/71/0 dk, huntery z armor plated combat shotgun, warlocki z +2 weapon damage enchem na daggerach, po prostu masakra.
japierdole jak czytam co napisalem to /facepalm ;D
This post was edited by LatwyEz on Nov 28 2009 11:50am