d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13413423433443451680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 28 2009 10:43am
Quote (graczjeden @ Nov 28 2009 12:23pm)


a fesia ( kolege z tms naszego ) tez niby okradli, jakis chinol mu wszedl na acc, zdobyl 1000 golda, wyjebal pvp gear i sobie poszedl lol


nie sobie poszedl, tylko mu zresetowalem haslo i czarnuch nie mogl wchodzic juz na jego acc.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 28 2009 11:42am
Quote (PQA @ Nov 28 2009 05:03pm)
Na tms było właśnie odwrotnie, denerwowało mnie, że 3/4 realmu w BiSach latało, a sam nie mogłem do żadnej sensownej gildii dojść bez gearu, a żeby załapać się na naxxa nawet, to bez achieva się nie dało, więc było takie błędne koło ;d

Tutaj chociaż na Azuremyst, z hordy w najlepszej gildii jestem i mam pewny slot na raidach. Chociaż poziom PvP, i fakt, że nic nie da się zpugować denerwujący jest.
Każdego dnia można ujrzeć cuda jakich nie ma chyba nigdzie indziej, typu 71/0/0 druidy, 71/0/0 i 0/71/0 dk, huntery z armor plated combat shotgun, warlocki z +2 weapon damage enchem na daggerach, po prostu masakra.


japierdole jak czytam co napisalem to /facepalm ;D

This post was edited by LatwyEz on Nov 28 2009 11:50am
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Nov 28 2009 11:50am
Quote (LatwyEz @ Nov 28 2009 05:42pm)
KURWA MAC. WYSYLAM DZIS DEBILOM JEBANE ACHIE Z PALADYNA ZE KURWA MAM TOC ZROBIONE KURWA HP WIECEJ NIZ  ORGANIZATOR NA ALCIE I KURWA MAC NIE CHCA Z MAINA BO MOWIA ZE TO NIE MOJA POSTAC NO JAPIERDOLEEEEEEEEEEEEEE. PIERDOLONY GLUPI JEBANY MAELSTROM


co za problem zrobic wlasnego puga ? cry cuz LatwyEz :angry:
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 28 2009 11:55am
Suspend na 24h, za obrazę Czechów :<
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Nov 28 2009 12:36pm
Quote (Push22 @ Nov 28 2009 07:55pm)
Suspend na 24h, za obrazę Czechów :<


Burning Blade ;D
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Nov 28 2009 01:03pm
Quote (Verius @ 28 Nov 2009 18:36)
Burning Blade ;D


Niestety.
Banned
Posts: 3,256
Joined: Jul 6 2009
Gold: 200.00
Nov 28 2009 01:19pm
Gram paladynem protem, wyuczylem sie blacksmithing i teraz mam wybor ktora sciezke wybrac: armorsmithing lub blacksmithing. Co bedzie lepsze?
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 28 2009 01:21pm
Quote (Grzechotnik @ Nov 28 2009 09:19pm)
Gram paladynem protem, wyuczylem sie blacksmithing i teraz mam wybor ktora sciezke wybrac: armorsmithing lub blacksmithing. Co bedzie lepsze?


obojetne, nic to nie zmieni
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Nov 28 2009 01:22pm
w/e.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 28 2009 02:26pm
JEST KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO JEST KURWAAAAAAAAAAAAAA RRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN SMIECIE


SWORD Z ANUBA TRINKET Z ZYDERXUSA + 2 DPS CZESCI. NO KURWA MAC KOCHAM TE GRE.
Go Back To Polska Topic List
Prev13413423433443451680Next
Closed New Topic New Poll