d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1341342343344345376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2013 03:43pm


Polska kapela, polecam na żywo, szczególnie w różnych stanach nietrzeźwości, ELO.

e/ chyba jakos w lutym/marcu beda jezdzic po PL

This post was edited by Nensato on Dec 27 2013 03:44pm
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2013 03:54pm



widac wyszli na ludzi
/e; no zobaczcie na rozkrok, potwierdzone info

This post was edited by VoiceOfHell on Dec 27 2013 03:54pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 27 2013 04:56pm
Quote (VoiceOfHell @ 27 Dec 2013 23:54)
http://i.imgur.com/S3dMMCm.png
http://img12.imageshack.us/img12/7176/47783937.jpg

widac wyszli na ludzi
/e; no zobaczcie na rozkrok, potwierdzone info


kto to?
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2013 05:01pm
Quote (JohnyCage @ Dec 27 2013 11:56pm)
kto to?


co cie to kurwa obchodzi skorro od razu zreportowales?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 27 2013 05:30pm
Quote (Nensato @ 27 Dec 2013 16:56)
no, generalnie w chuj wiecej niz w obrebie innych gatunków, tu nie chodzi o bieganie po lesie, tylko samą spierdoloną mentalność, gdzie ci goscie odpierdalaja jakas dziecinade, no ale dobra:
DARKTHRONE
http://www.blackmetal.com/scans0907/nocturnoculto%5Fdvd2.jpg
EMPEROR
http://www.mrocznastrefa.webh.pl/metaleksykon/metaleksykon-emperor.jpg
BATHORY
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/15191617/Bathory.jpg
GORGOROTH
http://i.realone.com/assets/rn/img/6/2/1/4/21744126-21744128-large.jpg
SATYRICON
http://www.satyricon.ws/img/covers/big/1993%5Fthe%5Fforest%5Fis%5Fmy%5Fthrone%5Fdemo.jpg
jakaś losowa kapela z czech, która jeździ z koncertami(!) po Europie(!!!) ;D
http://www.mrocznastrefa.webh.pl/news/news200712-trollech.jpg

jeszcze trafilem na cos takiego
http://www.youtube.com/watch?v=JwgbmwtQGF
i uwaga, wykonawcy we własnej osobie:
http://i.imgur.com/S3dMMCm.png
moglbym tak przez caly dzien, ale mi sie nie chce przekopywac internetu w poszukiwaniu tego syfu

Spoko, tylko czego to ma dowodzić? Przykłady spierdolenia można mnożyć, i tak np. dla mnie raper z bluzą z kapturem w JP jest dużo bardziej żalowy. Poza tym, jeśli jakiś zespół black metalowy (jak i każdy inny gatunek) staje się "mainstreamowy", to wymaga się od niego pewnego imidżu na scenie i poza nią. Tak, jak oczekuje się, że Doda pokaże cycki na koncercie. Nie ma w tym nic demonicznego.
Co do tych, którzy nie robią takich "dziwnych" rzeczy pod publiczkę, to mogę tylko pogratulować samozaparcia i wytrwałości w drodze, którą obrali. Dobrze, że są jeszcze tacy na tym zamerykanizowanym świecie. Tysiąckrotnie wolę to, niż Lady zGagę popierdalającą w sukience z mięsa (zupełnie abstrahując od muzyki).
Zresztą, przez głośniki nie widać lasu i corpse paintu, jeśli komuś te elementy przeszkadzają. A tekstu i tak nie rozpoznasz. :evil:

Quote (Nensato @ 27 Dec 2013 16:56)
a pomijajac nawet te smieszne kapele, to typowi fani black metalu to najbardziej ograniczeni pod względem muzycznym ludzie,

Bo nie lubią AC/DC?

Quote (Nensato @ 27 Dec 2013 16:56)
zamknieci jedynie w swoim spierdolonym swiecie stulejarskiego mroku, zreszta inteligencja tez zazwyczaj nie grzesza
e/ znam kilku takich mhrocznych stulejarzy, laski z corpsepaintami w gorsetach itp, pamietam jak cale to towarzystwo wybralo sie na koncert innych typow, ktorych tez niestety znam, gdzie wlasnie rozlewali swinska krew po scenie
podczas pozniejszej relacji tych spierdolencow, zachwytowi i spustom nie było końca, wszyscy podniecali sie ta krwia, szkoda tylko, ze o muzyce nie uslyszalem ani slowa ;D

Jest zupełnie odwrotnie. Ty to nazywasz mhrokiem i stulejarstwem, ale tacy ludzie przeważnie mają dużo w głowach i świadomie stronią od pewnych rzeczy, trzymając się jakichś zasad. To właśnie życie w "luzie" i odejście od nich czyni z ludzi debili. Nawiązuję tu też do tekstów czy tam ideologii, jaka płynie z różnych gatunków muzyki.
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Dec 27 2013 07:37pm

black metal z USA bez krwi , malowania , spiewania o szatanie i paleniu kosciolow

piosenka zaczyna sie @ 1:50 ( polecam tez moment @ 5:20 sek) ... , imo jeden z najlepszych zespolow bm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 27 2013 07:43pm
Quote (VoiceOfHell @ 28 Dec 2013 01:01)
co cie to kurwa obchodzi skorro od razu zreportowales?


czo ty radeg? ja tylko bany daje
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Dec 28 2013 03:28am
Co prawda jestem raczej niedzielnym fanem BM, ale ten ymydż uber mrocznego wojownika Szatana, las, ganianie z mieczami yo opur słaba komedia.
Te lamusy przypominają bardziej cyrkowców niżeli poważnych artystów.
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Dec 28 2013 03:53am
Quote (czester666 @ Dec 28 2013 01:37am)
http://www.youtube.com/watch?v=xSAgPs4VSJk
black metal z USA  bez  krwi , malowania , spiewania o szatanie i paleniu kosciolow

piosenka zaczyna sie @ 1:50  ( polecam tez moment @ 5:20 sek)  ...  , imo jeden z najlepszych zespolow bm


ja polecam mocny zespul metallica i ch ostry kawalek nothing else matters jebaka w opur albo zespul downa szatkuj suey
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Jan 14 2014 06:32am
o w kurwe ale się tym jaram ostatnio ;O 2:40 i mam ciary w chuj... ten refren kurwa;O
niby tylko Grunge, więc troche nie pasuje do wszechobecnych ryków w tym temacie, ale tak mi urywa dupsko , ze musialem gdzies to wcisnac;P


http://www.youtube.com/watch?v=wP7kPYXBmyw


kurwa 30% to nie moge wrzucac linków jutubowych chyba co?
Go Back To Polska Topic List
Prev1341342343344345376Next
Add Reply New Topic New Poll