d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13403413423433441680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 28 2009 06:10am
Quote (graczjeden @ 28 Nov 2009 08:05)
MAM KONTO KURWAAAAAAAAAAAAAA i itemki od razu w mailu :D :D: D :D


mi nadal konta nie unfreezowali, chyba pod zla zakladka do mnie napisali albo mnie olali, dajcie link jakis zeby jeszcze raz im napisac.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2009 06:19am
Quote (pan_telewizor @ Nov 27 2009 09:26pm)
no z 3 gildie, moja w tym tygodniu drake'i dostala i algalona odblokowali (10m)

wczoraj algalon25 realm first padl ;DD


To widze, że tak samo zajebisty realm jak i mój ;d
U nas też 2 dni temu dopiero, ubili algalona na 25.
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 28 2009 06:23am
Quote (Pozer @ Nov 28 2009 11:52am)
gz :D
mnie w sumie tylko raz zhackowali i chyba chinczyk mial zawal, bo tylko gold zdazyl zawalic, nic nie de'owal, a mam enchanting ani z gbanku nie zawalil, a mam pelny dostep
chinczycy dziwni ludzie


lol, tyle golda to pewnie myslal ze do konca zycia na ryz bedzie mial :D

Quote (Cavalorn @ Nov 28 2009 12:10pm)
mi nadal konta nie unfreezowali, chyba pod zla zakladka do mnie napisali albo mnie olali, dajcie link jakis zeby jeszcze raz im napisac.


mi wlasnie na maila nic nie napisali


a fesia ( kolege z tms naszego ) tez niby okradli, jakis chinol mu wszedl na acc, zdobyl 1000 golda, wyjebal pvp gear i sobie poszedl lol

This post was edited by graczjeden on Nov 28 2009 06:24am
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Nov 28 2009 06:29am
Quote (graczjeden @ 28 Nov 2009 12:23)
lol, tyle golda to pewnie myslal ze do konca zycia na ryz bedzie mial :D



mi wlasnie na maila nic nie napisali


poprawka, pod zla zakladka ja do nich napisalem, literowka
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 28 2009 07:24am
Quote (graczjeden @ Nov 28 2009 02:23pm)
lol, tyle golda to pewnie myslal ze do konca zycia na ryz bedzie mial :D



mi wlasnie na maila nic nie napisali


a fesia ( kolege z tms naszego ) tez niby okradli, jakis chinol mu wszedl na acc, zdobyl 1000 golda, wyjebal pvp gear i sobie poszedl lol


po czym wyczyscil acc.


ale i tak fesio odzyskal wszystko dostal dodatkowy je'tze bell + kilkaset golda
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 28 2009 08:18am
Quote (PQA @ 28 Nov 2009 14:19)
To widze, że tak samo zajebisty realm jak i mój ;d
U nas też 2 dni temu dopiero, ubili algalona na 25.


to moze na tym samym gramy ;(
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2009 08:28am
Quote (pan_telewizor @ Nov 28 2009 04:18pm)
to moze na tym samym gramy ;(


Azuremyst.
U nas to jeszcze crusader orby po 700g chodzą ;d
Ładnie zarabiać na nich można.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 28 2009 08:54am
Quote (PQA @ Nov 28 2009 04:28pm)
Azuremyst.
U nas to jeszcze crusader orby po 700g chodzą ;d
Ładnie zarabiać na nich można.


bylo zostac na tms: C
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2009 09:03am
Quote (LatwyEz @ Nov 28 2009 04:54pm)
bylo zostac na tms: C


Na tms było właśnie odwrotnie, denerwowało mnie, że 3/4 realmu w BiSach latało, a sam nie mogłem do żadnej sensownej gildii dojść bez gearu, a żeby załapać się na naxxa nawet, to bez achieva się nie dało, więc było takie błędne koło ;d

Tutaj chociaż na Azuremyst, z hordy w najlepszej gildii jestem i mam pewny slot na raidach. Chociaż poziom PvP, i fakt, że nic nie da się zpugować denerwujący jest.
Każdego dnia można ujrzeć cuda jakich nie ma chyba nigdzie indziej, typu 71/0/0 druidy, 71/0/0 i 0/71/0 dk, huntery z armor plated combat shotgun, warlocki z +2 weapon damage enchem na daggerach, po prostu masakra.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 28 2009 09:22am
Quote (PQA @ Nov 28 2009 03:03pm)
Na tms było właśnie odwrotnie, denerwowało mnie, że 3/4 realmu w BiSach latało, a sam nie mogłem do żadnej sensownej gildii dojść bez gearu, a żeby załapać się na naxxa nawet, to bez achieva się nie dało, więc było takie błędne koło ;d

Tutaj chociaż na Azuremyst, z hordy w najlepszej gildii jestem i mam pewny slot na raidach. Chociaż poziom PvP, i fakt, że nic nie da się zpugować denerwujący jest.
Każdego dnia można ujrzeć cuda jakich nie ma chyba nigdzie indziej, typu 71/0/0 druidy, 71/0/0 i 0/71/0 dk, huntery z armor plated combat shotgun, warlocki z +2 weapon damage enchem na daggerach, po prostu masakra.


Nic tylko bić glada.
Go Back To Polska Topic List
Prev13403413423433441680Next
Closed New Topic New Poll