Quote (Xasthur @ 27 Dec 2013 16:35)
BORZE
Ile zespołów widziałeś ganiających po lesie?
Ile zespołów oblewa się krwią na koncercie?
Ilu jest pozerów, traktujących szoł wyżej niż samą muzykę?
Jaki to procent całości?
no, generalnie w chuj wiecej niz w obrebie innych gatunków, tu nie chodzi o bieganie po lesie, tylko samą spierdoloną mentalność, gdzie ci goscie odpierdalaja jakas dziecinade, no ale dobra:
DARKTHRONE
http://www.blackmetal.com/scans0907/nocturnoculto_dvd2.jpgEMPEROR
http://www.mrocznastrefa.webh.pl/metaleksykon/metaleksykon-emperor.jpgBATHORY
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/15191617/Bathory.jpgGORGOROTH
http://i.realone.com/assets/rn/img/6/2/1/4/21744126-21744128-large.jpgSATYRICON
http://www.satyricon.ws/img/covers/big/1993_the_forest_is_my_throne_demo.jpgjakaś losowa kapela z czech, która jeździ z koncertami(!) po Europie(!!!) ;D

jeszcze trafilem na cos takiego
http://www.youtube.com/watch?v=JwgbmwtQGFi uwaga, wykonawcy we własnej osobie:

moglbym tak przez caly dzien, ale mi sie nie chce przekopywac internetu w poszukiwaniu tego syfu
a pomijajac nawet te smieszne kapele, to typowi fani black metalu to najbardziej ograniczeni pod względem muzycznym ludzie, zamknieci jedynie w swoim spierdolonym swiecie stulejarskiego mroku, zreszta inteligencja tez zazwyczaj nie grzesza
e/ znam kilku takich mhrocznych stulejarzy, laski z corpsepaintami w gorsetach itp, pamietam jak cale to towarzystwo wybralo sie na koncert innych typow, ktorych tez niestety znam, gdzie wlasnie rozlewali swinska krew po scenie
podczas pozniejszej relacji tych spierdolencow, zachwytowi i spustom nie było końca, wszyscy podniecali sie ta krwia, szkoda tylko, ze o muzyce nie uslyszalem ani slowa ;D
This post was edited by Nensato on Dec 27 2013 10:05am