d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1339340341342343376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 26 2013 08:18pm
Quote (Kult91 @ 27 Dec 2013 03:45)
@ Nensato -> vouch

Coś w temacie żarliwej dysputy, od 0:52 normalna muzyka + tekst o opisie
http://www.youtube.com/watch?v=MZlvsuwlZWU

http://www.youtube.com/watch?v=o-nTrB0gkGk
tu rowniez tekst w opisie

pozdrowka, nara


Przezajebiste, szczególnie Lich King ;D Idealnie podsumowali to ścierwo. Do tego dawno nie słyszałem kawałka, w którym ktoś tak zwięźle, dosadnie i w tak zajebistej formie przekazuje co mu leży na duszy ;D Propsy w chuj.
To jest właśnie rock'n'roll - muzyka z jajami, a nie jakiś pozerski, kucowski syf nagrywany przez zakompleksione pizdeczki.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 27 2013 08:35am
Quote (Nensato @ 27 Dec 2013 01:53)
Problemem jest to, że teraz te muze robia pozerskie zjeby zapatrzone w deada, eurego, vaarga i kogo tam jeszcze. W wiekszosci typowe kucowskie stuleje, ktore chca byc straszne i przescigaja sie w odpierdalaniu jakichs zalosnych akcji, typu wlasnie zapierdalanie po lasach z corpsepaintem na mordzie. Pewnie mysla, ze jak wyleja wiadro swinskiej krwi na publike na koncercie, to dostana +20 do strasznosci i zaruchaja wreszcie jakas kucpanne ;D Niestety, biedne kuce nie zauważyły jeszcze, że już dawno przekroczyły w tym wszystkim granice żenady.

BORZE
Ile zespołów widziałeś ganiających po lesie?
Ile zespołów oblewa się krwią na koncercie?
Ilu jest pozerów, traktujących szoł wyżej niż samą muzykę?
Jaki to procent całości?
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 27 2013 09:25am

zajebisty ten nowy album trivium :drool:
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2013 09:56am
Quote (Xasthur @ 27 Dec 2013 16:35)
BORZE
Ile zespołów widziałeś ganiających po lesie?
Ile zespołów oblewa się krwią na koncercie?
Ilu jest pozerów, traktujących szoł wyżej niż samą muzykę?
Jaki to procent całości?


no, generalnie w chuj wiecej niz w obrebie innych gatunków, tu nie chodzi o bieganie po lesie, tylko samą spierdoloną mentalność, gdzie ci goscie odpierdalaja jakas dziecinade, no ale dobra:
DARKTHRONE
http://www.blackmetal.com/scans0907/nocturnoculto_dvd2.jpg
EMPEROR
http://www.mrocznastrefa.webh.pl/metaleksykon/metaleksykon-emperor.jpg
BATHORY
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/15191617/Bathory.jpg
GORGOROTH
http://i.realone.com/assets/rn/img/6/2/1/4/21744126-21744128-large.jpg
SATYRICON
http://www.satyricon.ws/img/covers/big/1993_the_forest_is_my_throne_demo.jpg
jakaś losowa kapela z czech, która jeździ z koncertami(!) po Europie(!!!) ;D


jeszcze trafilem na cos takiego
http://www.youtube.com/watch?v=JwgbmwtQGF
i uwaga, wykonawcy we własnej osobie:

moglbym tak przez caly dzien, ale mi sie nie chce przekopywac internetu w poszukiwaniu tego syfu

a pomijajac nawet te smieszne kapele, to typowi fani black metalu to najbardziej ograniczeni pod względem muzycznym ludzie, zamknieci jedynie w swoim spierdolonym swiecie stulejarskiego mroku, zreszta inteligencja tez zazwyczaj nie grzesza
e/ znam kilku takich mhrocznych stulejarzy, laski z corpsepaintami w gorsetach itp, pamietam jak cale to towarzystwo wybralo sie na koncert innych typow, ktorych tez niestety znam, gdzie wlasnie rozlewali swinska krew po scenie
podczas pozniejszej relacji tych spierdolencow, zachwytowi i spustom nie było końca, wszyscy podniecali sie ta krwia, szkoda tylko, ze o muzyce nie uslyszalem ani slowa ;D

This post was edited by Nensato on Dec 27 2013 10:05am
Member
Posts: 9,546
Joined: Aug 18 2006
Gold: 650.00
Dec 27 2013 09:59am


Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Dec 27 2013 10:19am
Quote (Nensato @ 27 Dec 2013 16:56)
no, generalnie w chuj wiecej niz w obrebie innych gatunków, tu nie chodzi o bieganie po lesie, tylko samą spierdoloną mentalność, gdzie ci goscie odpierdalaja jakas dziecinade, no ale dobra:
DARKTHRONE
http://www.blackmetal.com/scans0907/nocturnoculto%5Fdvd2.jpg
EMPEROR
http://www.mrocznastrefa.webh.pl/metaleksykon/metaleksykon-emperor.jpg
BATHORY
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/15191617/Bathory.jpg
GORGOROTH
http://i.realone.com/assets/rn/img/6/2/1/4/21744126-21744128-large.jpg
SATYRICON
http://www.satyricon.ws/img/covers/big/1993%5Fthe%5Fforest%5Fis%5Fmy%5Fthrone%5Fdemo.jpg
jakaś losowa kapela z czech, która jeździ z koncertami(!) po Europie(!!!) ;D
http://www.mrocznastrefa.webh.pl/news/news200712-trollech.jpg

jeszcze trafilem na cos takiego
http://www.youtube.com/watch?v=JwgbmwtQGF
i uwaga, wykonawcy we własnej osobie:
http://i.imgur.com/S3dMMCm.png
moglbym tak przez caly dzien, ale mi sie nie chce przekopywac internetu w poszukiwaniu tego syfu

a pomijajac nawet te smieszne kapele, to typowi fani black metalu to najbardziej ograniczeni pod względem muzycznym ludzie, zamknieci jedynie w swoim spierdolonym swiecie stulejarskiego mroku, zreszta inteligencja tez zazwyczaj nie grzesza
e/ znam kilku takich mhrocznych stulejarzy, laski z corpsepaintami w gorsetach itp, pamietam jak cale to towarzystwo wybralo sie na koncert innych typow, ktorych tez niestety znam, gdzie wlasnie rozlewali swinska krew po scenie
podczas pozniejszej relacji tych spierdolencow, zachwytowi i spustom nie było końca, wszyscy podniecali sie ta krwia, szkoda tylko, ze o muzyce nie uslyszalem ani slowa ;D



jednym słowem nie posiadasz maści na ból dupy... nie umiesz słuchać black metalu i tyle. koniec. KROPKA. po co się spinasz?
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Dec 27 2013 11:14am
Quote (glenton @ 27 Dec 2013 18:19)
jednym słowem nie posiadasz maści na ból dupy... nie umiesz słuchać black metalu i tyle. koniec. KROPKA. po co się spinasz?


no kurwa, genialny argument ;DD a ty nie umiesz sluchac dubstepu, ani italodisco i co teras
sluchalem nie raz, nawet kilka dobrych kawalkow bym wsrod tego znalazl
po prostu żenuje mnie motzno, jak patrze na ten festiwal stuleji i spierdolenia, a że mamy temat o ciężkich brzmieniach, to o tym piszę
poza tym beka z black metalowcow zawsze na propsie, ELO
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Dec 27 2013 11:21am
Quote (glenton @ 27 Dec 2013 17:19)
jednym słowem nie posiadasz maści na ból dupy... nie umiesz słuchać black metalu i tyle. koniec. KROPKA. po co się spinasz?


niestety musze wołczować nensata...

zrezygnowałem z gry w całkiem przyzwoitym death/black metalowym bandzie bo kurwa to co sie dzialo na koncertach i to w jakich sferach musialem sie obracac doprowadzalo mnie do szału...
nie ma co, uważam sie za inteligentnego i takie towarzystwo po prostu mnie załamywało... czułem sie jak w jakims jebanym przedszkolu na tych koncertach... a z after party zwykle spierdalałem...
najlepsze jest to ze jak odpowiednio "mrocznie" napierdalalem w gary to po koncercie mialem kurwa murowane ruchańsko jakiejs mrocznej panienki... raz sie skusilem bo wygladala na czystą... niestety amazoński krzak na piździe i dziara czaszki na łonie
odstraszyła mnie na całe zycie-_-...

P.s. Ci ludzie nie maja gustu muzycznego za grosz... i wiekszosc z nich to sezonowe pozerki, ktore później po 2 latach widze jak lataja juz w hipsterskich ciuchach z bieberem na uszach...

This post was edited by mysz15 on Dec 27 2013 11:22am
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 27 2013 11:24am
ja kurwuje co tu sie wyrabia
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Dec 27 2013 11:33am
temat lepsza beka niz anime :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1339340341342343376Next
Add Reply New Topic New Poll