d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev133343536371879Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 10 2014 01:43pm
Quote (zYwi3c @ Dec 10 2014 06:43pm)
TerStegen - Pedro Pique Bartra Mathieu - Busquets Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar

Pedro w obronie ;dddddd
Ashley Young i Antonio Valencia tez graja w 4 osobowej obronie caly czas, trener barcelony, kimkolwiek on jest, kopiuje mistrza Van Gaala b)
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 10 2014 01:45pm
Oby Ibra im pokazał :)

Quote (Pozer @ 10 Dec 2014 21:43)
Ashley Young i Antonio Valencia tez graja w 4 osobowej obronie caly czas, trener barcelony, kimkolwiek on jest, kopiuje mistrza Van Gaala b)


ja pierdole ;DD

won z mojego tematu

This post was edited by JohnyCage on Dec 10 2014 01:47pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 10 2014 01:59pm
Quote (Pozer @ 10 Dec 2014 20:43)
Ashley Young i Antonio Valencia tez graja w 4 osobowej obronie caly czas, trener barcelony, kimkolwiek on jest, kopiuje mistrza Van Gaala b)


kurwa : DDD

Kumpel, co jest fanem Man U napisal mi to na fb przed sec:

Quote
W MU na bokach obrony tez grają Valencia i Young

Czyli nominalni skrzydłowi

Enrique wzoruje się na najlepszych


Przypadek :x ?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 10 2014 01:59pm
IBRA IBRA IBRA!
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Dec 10 2014 02:00pm
IBra :D
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 10 2014 02:03pm
1;1 xd
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,020.00
Dec 10 2014 02:26pm
Ulala, Neymar :hail:
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 10 2014 02:38pm
Quote (Dami @ 10 Dec 2014 22:26)
Ulala,  Neymar  :hail:


szkoda, że nie miał zwału po golu i nie wykitował
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 10 2014 02:46pm
Quote (JohnyCage @ Dec 10 2014 08:38pm)
szkoda, że nie miał zwału po golu i nie wykitował


vouch, w przeciagu pierwszych 15 minut lezal z 5 razy, z czego 2 razy ledwo chodzil
i pomyslec ze ludzie smieja sie z ronaldo
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 10 2014 03:15pm
Milik co nakurwia:
- wywalczony karny
- asysta przy drugiej bramce
- czwarty gol
Go Back To Polska Topic List
Prev133343536371879Next
Add Reply New Topic New Poll