☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev
1
33
34
35
36
37
1879
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 359978
Replies: 18786
Track Topic
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#341
Dec 10 2014 01:43pm
Quote (zYwi3c @ Dec 10 2014 06:43pm)
TerStegen - Pedro Pique Bartra Mathieu - Busquets Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar
Pedro w obronie ;dddddd
Ashley Young i Antonio Valencia tez graja w 4 osobowej obronie caly czas, trener barcelony, kimkolwiek on jest, kopiuje mistrza Van Gaala
JohnyCage
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold
:
2,000.00
#342
Dec 10 2014 01:45pm
Oby Ibra im pokazał
Quote (Pozer @ 10 Dec 2014 21:43)
Ashley Young i Antonio Valencia tez graja w 4 osobowej obronie caly czas, trener barcelony, kimkolwiek on jest, kopiuje mistrza Van Gaala
ja pierdole ;DD
won z mojego tematu
This post was edited by JohnyCage on Dec 10 2014 01:47pm
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#343
Dec 10 2014 01:59pm
Quote (Pozer @ 10 Dec 2014 20:43)
Ashley Young i Antonio Valencia tez graja w 4 osobowej obronie caly czas, trener barcelony, kimkolwiek on jest, kopiuje mistrza Van Gaala
kurwa : DDD
Kumpel, co jest fanem Man U napisal mi to na fb przed sec:
Quote
W MU na bokach obrony tez grają Valencia i Young
Czyli nominalni skrzydłowi
Enrique wzoruje się na najlepszych
Przypadek :x ?
JohnyCage
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold
:
2,000.00
#344
Dec 10 2014 01:59pm
IBRA IBRA IBRA!
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#345
Dec 10 2014 02:00pm
IBra
JohnyCage
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold
:
2,000.00
#346
Dec 10 2014 02:03pm
1;1 xd
Dami
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold
:
71,020.00
#347
Dec 10 2014 02:26pm
Ulala, Neymar
JohnyCage
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold
:
2,000.00
#348
Dec 10 2014 02:38pm
Quote (Dami @ 10 Dec 2014 22:26)
Ulala, Neymar
szkoda, że nie miał zwału po golu i nie wykitował
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#349
Dec 10 2014 02:46pm
Quote (JohnyCage @ Dec 10 2014 08:38pm)
szkoda, że nie miał zwału po golu i nie wykitował
vouch, w przeciagu pierwszych 15 minut lezal z 5 razy, z czego 2 razy ledwo chodzil
i pomyslec ze ludzie smieja sie z ronaldo
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#350
Dec 10 2014 03:15pm
Milik co nakurwia:
- wywalczony karny
- asysta przy drugiej bramce
- czwarty gol
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
33
34
35
36
37
1879
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact