d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1333435363782Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 30 2013 08:44am
Quote (cOr @ Nov 30 2013 02:22pm)
na jakim trybie najszybciej leci xp?
wiem ze to zalezy od wielu rzeczy ale tak z wlasnych doswiadczen


Conquest Large Operation Locker 64 osoby




/e z 50% boostem jak trafisz medale za assalut, medyk, w/e to lajtowo masz z 50k+ xp, a czesto podchodzi pod 100k. Mapa trwa ~20 minut tops:P

This post was edited by Unsatiable on Nov 30 2013 08:45am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 30 2013 06:52pm
ponad 400 skilla nabite
Member
Posts: 44
Joined: Nov 29 2013
Gold: 0.00
Nov 30 2013 06:56pm
pogralbym w ta gre, ale kiedy ja ze swojego kompa zrobie true centrum multimedialne :wacko:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 30 2013 07:02pm
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Nov 30 2013 07:04pm
Nie wiem nie znam sie nie orientuje sie plus jeden
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 30 2013 07:52pm
Quote (Patryk1991 @ Dec 1 2013 03:02am)
http://www.youtube.com/watch?v=mxFviUo0HbQ


lubie ogladac dobre plejsy z bfa i polecam kazdemu Xfactor gaming oraz FRANKIEonPCin1080p
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 1 2013 01:28am
A ja nawet nie umiem włączyć tych ip boostow :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 1 2013 04:53am
Quote (Redel @ Dec 1 2013 09:28am)
A ja nawet nie umiem włączyć tych ip boostow :D


ESC -> premia -> ????
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 1 2013 03:34pm
Quote (Unsatiable @ 1 Dec 2013 12:53)
ESC -> premia -> ????


Powiem szczerze, że nie mogłem tego znaleźć dopiero potem przypadkiem ogarnąłem. :D
Z 12 lvl na 23 w 3 godziny grania :O
Ogólnie gra sporo poprawiła się od dnia premiery, aczkolwiek jeszcze od czasu do czasu jakiś crash się trafi.
Nie ogarniam tylko tych ludzi 90 lvl+. Jak można rozegrać tyle godzin w tak krótkim czasie od premiry :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 3 2013 06:14am
przez studia nie mam czasu na gre od 3 dni :cry: caly double xp mnie omija :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1333435363782Next
Add Reply New Topic New Poll