Quote (iRetwe @ 13 Aug 2013 12:43)
Właśnie napierdalam na maszynie do pisania na starej zoltej kartce papieru wyjetej z jakichs starych akt z lat 70 story do postaci roleplay zeby mi dali skina fajnego w grze xD.
Zeskanuje i wysle jako podanie. Kurwa czegos tak klimatycznego nie powinni odrzucic nie ? XD
nie no jak juz na starej kartce i na maszynie to musisz wyslac golebiem pocztowym, albo gońcem na koniu
mozesz jeszcze jakis kubek ujebany herbatą na niej postawic, troche ją pogniesc, poprzypalac rogi itp. albo jak dupa ma oczojebny zielony lakier to troche wylac, bedzie post nuklearnie
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 12:44)
skin kretoszczura?:<
floatera
This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 04:47am