d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev13334353637598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:34am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 11:31am)
nie adresata tylko swoj, bo jak gadasz na radiu to widac tylko tekst a nie wiadomo kto go napisal


e: kto w ogole robi sg sniperow i czy wiecie jak go zrobic zeby byl dobrym supportem?

bo jesli nie to ja zrobie snajpa


Ja robię, ale kieruje się bardziej intuicją i swoją logiką, niżeli jakimkolwiek guidem z internetów. KOło Boneyardu jakiej kozaki się kręcą z minigunami i w CA mk2. Właście zebrałem serię w ryj.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:35am
Quote (MuFfaS @ 13 Aug 2013 12:34)
ciesz sie ze masz tablet z ekranem crt ;]


Ty maz ten nick hrvacostam?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 13 2013 04:40am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 11:31am)
Aha, kurwa jaka technologia ;DD


powojenna, wiec nie wie mczmu Cie to dziwi skoro ameryki nie ma wiec na technologie dobra moze sobie pozwolic albo enklawa albo bos.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 04:42am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 12:35)
Ty maz ten nick hrvacostam?


nie no to hver jest, ja mam atm kaszalot
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:42am
Quote (blejdowy @ Aug 13 2013 11:40am)
powojenna, wiec nie wie mczmu Cie to dziwi skoro ameryki nie ma wiec na technologie dobra moze sobie pozwolic albo enklawa albo bos.


Chyba nie skapowałem co miałem na myśli ...
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:43am
Właśnie napierdalam na maszynie do pisania na starej zoltej kartce papieru wyjetej z jakichs starych akt z lat 70 story do postaci roleplay zeby mi dali skina fajnego w grze xD.

Zeskanuje i wysle jako podanie. Kurwa czegos tak klimatycznego nie powinni odrzucic nie ? XD



This post was edited by iRetwe on Aug 13 2013 04:44am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:43am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 11:42am)
Chyba nie skapowałem co miałem na myśli ...


*skapowałeś
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:44am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 12:43pm)
Właśnie napierdalam na maszynie do pisania na starej zoltej kartce papieru wyjetej z jakichs starych akt z lat 70 story do postaci roleplay zeby mi dali skina fajnego w grze xD.

Zeskanuje i wysle jako podanie. Kurwa czegos tak klimatycznego nie powinni odrzucic nie ? XD


wyslij tez tutaj
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:44am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 12:43pm)
Właśnie napierdalam na maszynie do pisania na starej zoltej kartce papieru wyjetej z jakichs starych akt z lat 70 story do postaci roleplay zeby mi dali skina fajnego w grze xD.

Zeskanuje i wysle jako podanie. Kurwa czegos tak klimatycznego nie powinni odrzucic nie ? XD


skin kretoszczura?:<
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 04:45am
Quote (iRetwe @ 13 Aug 2013 12:43)
Właśnie napierdalam na maszynie do pisania na starej zoltej kartce papieru wyjetej z jakichs starych akt z lat 70 story do postaci roleplay zeby mi dali skina fajnego w grze xD.

Zeskanuje i wysle jako podanie. Kurwa czegos tak klimatycznego nie powinni odrzucic nie ? XD


nie no jak juz na starej kartce i na maszynie to musisz wyslac golebiem pocztowym, albo gońcem na koniu

mozesz jeszcze jakis kubek ujebany herbatą na niej postawic, troche ją pogniesc, poprzypalac rogi itp. albo jak dupa ma oczojebny zielony lakier to troche wylac, bedzie post nuklearnie

Quote (Lander @ 13 Aug 2013 12:44)
skin kretoszczura?:<


floatera

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 04:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev13334353637598Next
Add Reply New Topic New Poll