Quote (zYwi3c @ May 3 2013 12:18pm)
W ogole, pytanie ktore powinienem zadac na poczatku:
BEDO RAIDY ?
chyba nie, jakies epickie 5 many maja byc zamiast.
Dla mnie to plus bo i tak mi sie 1353123 osobowych nie chcialo latac
Quote (kacperq @ May 3 2013 12:17pm)
jak dołączyc do tego kanału, bo czatu tu w ogóle nie ogarniam
alt -> znajdziesz soie chat settings obok okna czatu
This post was edited by Lander on May 3 2013 04:21am