d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1333435363740Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 3 2013 04:18am
W ogole, pytanie ktore powinienem zadac na poczatku:

BEDO RAIDY ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 3 2013 04:20am
Quote (zYwi3c @ May 3 2013 12:18pm)
W ogole, pytanie ktore powinienem zadac na poczatku:

BEDO RAIDY ?


chyba nie, jakies epickie 5 many maja byc zamiast.
Dla mnie to plus bo i tak mi sie 1353123 osobowych nie chcialo latac

Quote (kacperq @ May 3 2013 12:17pm)
jak dołączyc do tego kanału, bo czatu tu w ogóle nie ogarniam


alt -> znajdziesz soie chat settings obok okna czatu

This post was edited by Lander on May 3 2013 04:21am
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 3 2013 04:21am
Quote (Lander @ May 3 2013 11:20am)
chyba nie, jakies epickie 5 many maja byc zamiast.
Dla mnie to plus bo i tak mi sie 1353123 osobowych nie chcialo latac


jaki maks lewer jes
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
May 3 2013 04:53am
Wszedłem na kanał dżejespi, zaraz sobie trochę pogram moim 5 lvlowcem.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 3 2013 05:41am
nie moge zalozyc konta, caly czas pisze, ze forum name juz jest zajete :( nawet jak wpisuje rozwiniecie ttjkw
ocb?
Member
Posts: 1,886
Joined: Apr 29 2013
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 3 2013 05:42am
Quote (Tradek_Mk @ May 3 2013 01:41pm)
nie moge zalozyc konta, caly czas pisze, ze forum name juz jest zajete :( nawet jak wpisuje rozwiniecie ttjkw
ocb?


przeslalem tworcom twoja morde i ci zablokowali mozliwosc rejestracji
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 3 2013 05:50am
Quote (Cynicfm @ 3 May 2013 12:42)
przeslalem tworcom twoja morde i ci zablokowali mozliwosc rejestracji


jestem piękny i bogaty, a ty co? pewnie bez tabletek masz mysli samobojcze i rozdwojenie jazni, wiec prosze, wroc do łóżka zanim ci krzywde zrobie.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 3 2013 05:58am
i jak misie? jednak dobra gra? pobierać?
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 3 2013 06:22am
Quote (1970 @ May 3 2013 12:58pm)
i jak misie? jednak dobra gra? pobierać?


chuj kogo obchodzi moje zdanie, ale imo imba w chuj
Go Back To Polska Topic List
Prev1333435363740Next
Closed New Topic New Poll