d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1333435363786Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Sep 24 2011 01:25am
ja niedlugo bede robil jakies kupony ale na pewno nie z kursami ponizej 1.60;p takich to nie stawiam nigdy
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2011 01:31am
Tenis, Bukareszt, półfinał :

Volandri - Mayer @ 1
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Sep 24 2011 02:34am
postawilem 3 kupony tylko nie wiem jak ja to zrobilem ze na kazdym mam tottenham kurwa lepiej zeby nic nie odjebali
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Sep 24 2011 03:02am
ManU
Tottenham
Barca z hcs
Będzie git? :>
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Sep 24 2011 05:35am
Dałem na United z handicapem, kurs 2.56, jak Manchester mnie zawiedzie to już chyba skończę ten hazard :(
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 24 2011 05:36am
Quote (Cannabisek @ 24 Sep 2011 09:34)
postawilem 3 kupony tylko nie wiem jak ja to zrobilem ze na kazdym mam tottenham kurwa lepiej zeby nic nie odjebali


ostatnio dobrze graja ale ja bym obstawial remis

Quote (szeryf14 @ 24 Sep 2011 12:35)
Dałem na United z handicapem, kurs 2.56, jak Manchester mnie zawiedzie to już chyba skończę ten hazard  :(


nom jedno z niewielu miejsc gdzie najlepsi traca punkty w PL

This post was edited by rollen on Sep 24 2011 05:37am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Sep 24 2011 05:38am
Quote (rollen @ 24 Sep 2011 13:36)
ostatnio dobrze graja ale ja bym obstawial remis


zjebalem wlasnie kurwa :(

3 kupony:
2 zdarzenia
4 zdarzenia
7 zdarzen

i wszedzie ten tottenham ladnie odjebalem wszystko przez alkohol!
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2011 05:39am
Quote (szeryf14 @ Sep 24 2011 12:35pm)
Dałem na United z handicapem, kurs 2.56, jak Manchester mnie zawiedzie to już chyba skończę ten hazard  :(


Gl. Stoke nie jest latwe u siebie zeby handicap stawiac imo
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Sep 24 2011 05:42am
Quote (rollen @ 24 Sep 2011 13:36)
ostatnio dobrze graja ale ja bym obstawial remis



nom jedno z niewielu miejsc gdzie najlepsi traca punkty w PL


Quote (rollen @ 24 Sep 2011 13:36)
ostatnio dobrze graja ale ja bym obstawial remis



nom jedno z niewielu miejsc gdzie najlepsi traca punkty w PL


Pullis powiedział, że United to najlepszy zespół na świecie, tak więc czuje co się święci, ja skromnie licze na pogrom. :ph34r:
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Sep 24 2011 06:05am
@Kuba: raczej y, mam podobny, ale

Arsenal - Bolton 1
Man Utd - Stoke 1
Barca vs Atl. Over 3.5

Imo MC z Evertonem tez powinno gladko wejsc i Chelsea.

E: Co do Man Utd z hc tak jak wspomnial
Shapiro, Stoke u siebie na pewno latwo nie odpusci, no ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ; D

This post was edited by krss on Sep 24 2011 06:07am
Go Back To Polska Topic List
Prev1333435363786Next
Add Reply New Topic New Poll