☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
33
34
35
36
37
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 103663
Replies: 6717
Track Topic
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#341
Dec 2 2011 06:49am
Quote (BaR2Sh @ Dec 2 2011 01:48pm)
Basher_Naix / 10
Masz cd keja do bety, Mareczek?;/
ja mam swojego klosiu :DD dawno cie na garenie nie widziałem
BaR2Sh
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold
:
0.01
#342
Dec 2 2011 07:20am
Bo trolluje w Lolka. W docie wkurwial mnie brak rekonekta, a znowu w lolu wkurwiaja mnie totalne warzywa. Podziel sie cd kejem
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#343
Dec 2 2011 07:21am
Quote (BaR2Sh @ Dec 2 2011 02:20pm)
Bo trolluje w Lolka. W docie wkurwial mnie brak rekonekta, a znowu w lolu wkurwiaja mnie totalne warzywa. Podziel sie cd kejem
no ja mam dodanego do kolegi konta w steam bo miał więcej gier wartościowych to może dostane gift do rozdania ( czy juz nie ma opcji dostania > )
BaR2Sh
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold
:
0.01
#344
Dec 2 2011 07:22am
A nie wiem nawet. Ale jak cos, to pamietaj o mnie!!!111 one one
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#345
Dec 2 2011 07:27am
Quote (BaR2Sh @ Dec 2 2011 02:22pm)
A nie wiem nawet. Ale jak cos, to pamietaj o mnie!!!111 one one
spoko luz ja dalej czekam może szansa jakaś będzie
na jsp napisz w innym dziale podobno da rade wykminić ;D
fro5tbite
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
1.31
#346
Dec 3 2011 04:34am
Dostalem bete
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#347
Dec 3 2011 05:27am
Quote (fro5tbite @ 3 Dec 2011 12:34)
Dostalem bete
gz
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#348
Dec 3 2011 05:32am
kiedy wychodzi dota 2 tak apropop ?
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#349
Dec 3 2011 06:04am
Quote (m4rc1n3k @ Dec 3 2011 12:32pm)
kiedy wychodzi dota 2 tak apropop ?
po 2012 zapewne, nie powiedizli kiedy dokladnie
mardol
Member
Posts: 2,696
Joined: Feb 21 2009
Gold
:
7,623.25
#350
Dec 3 2011 07:19am
poziom jak narazie jest bliski slabego pdra;d
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
33
34
35
36
37
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact