Quote (Vedaar @ Mar 28 2011 08:49pm)
da sie dupa

ja juz mam 20 lvl i łoo hoho ber mi padl wlasnie xD
Quote (Vedaar @ Mar 28 2011 08:49pm)
da sie dupa

ja juz mam 20 lvl i łoo hoho ber mi padl wlasnie xD
no mowia ze dupa nie szklanka i sie zrosnie
This post was edited by brzeszczot on Mar 28 2011 12:50pm