d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1333435363783Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Sep 23 2011 01:39pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 22 Sep 2011 19:04)
Ile łożysk to cudo posiada?


Tym kołowrotkiem Daiwa daje przykład najwyższych lotów myśli konstrukcyjnej „made in Japan”.BASIAIR demonstruje, co jest możliwe dzięki najnowocześniejszym technologiom. Magnez i ZAION to idealne materiały do produkcji dużych, stabilnych i solidnych kołowrotków, znakomicie leżących w dłoni. Ten kołowrotek robi wrażenie już przy pierwszym kontakcie, przy sklepowej ladzie. Jesteśmy pewni, że narobi wiele zamieszania na karpiowej scenie.




• ZAION Rotor
• Korpus "Air Metal" Magnesium
• 12 łożysk (9 CRBB)
• Blokada obrotów wstecznych Infinite
• Frezowany mechanizm DIGIGEAR II
• Posuw szpuli Wormshaft
• Kuta aluminiowa szpula do dalekich rzutów z rantem powlekanym TiN
• 2 okrągłe klipsy
• System hamulcowy QD
• Frezowana CNC aluminiowa korbka
• Kabłąk Airbail (Patent-Nr. EP1038437B1)
• Rolka prowadząca Twist Buster 2 rolka żyłki (Patent EP08767660B1)
• Sprężyna kabłąka Longlife
• Gyro Spin



ogień z dupy człowieku
Member
Posts: 4,631
Joined: Mar 4 2011
Gold: 10.00
Warn: 10%
Sep 23 2011 01:40pm
pije herbe ~70%
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Sep 23 2011 01:52pm


jeden z prezentów które dostałem na komunie, wciąż służy jak należy :mellow:
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Sep 23 2011 04:07pm
kupiłem sobie butki adidas beckenbauer- 389 złota fap fap :drool:
wymieniłem koło dwumasowe+sprzęgło i docisk, amorki i gumy tylnej belki w swoim golfie+nowe ubiezpieczenie i przegląd - w sumie 5k

This post was edited by CrazyHunter on Sep 23 2011 04:09pm
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Sep 23 2011 04:18pm
ktore te buty?
bo znalazlem pare wersji, w tym jedna z pomaranczowymi paskami o_O
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Sep 23 2011 04:18pm
Quote (zYwi3c @ Sep 22 2011 02:08pm)
Zakupione jakies 2 tyg temu w Sephorze:

http://www.sefona.pl/_var/gfx/5e735894c63d2691b668f8a38093bb7a.jpg


używam obecnie paco rabanne XS, kozacki : >
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Sep 23 2011 04:30pm
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Sep 23 2011 04:36pm
Quote (CrazyHunter @ Sep 24 2011 12:30am)
http://i.imgur.com/rytXM.jpg


Musze przyznac, ze calkiem fajne. Gz zakupu.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 23 2011 04:37pm
Quote (CrazyHunter @ Sep 24 2011 12:30am)
http://i.imgur.com/rytXM.jpg


389 pln za takie buty to o jakieś 300 złotych za duzo
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Sep 23 2011 04:43pm
Quote (Wykluczone @ Sep 24 2011 12:37am)
389 pln za takie buty to o jakieś 300 złotych za duzo


Tyle chodza niestety. Ja za swoje najacze trampki dalem 300 zl ;<
Go Back To Polska Topic List
Prev1333435363783Next
Add Reply New Topic New Poll