d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev13334353637720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 16 2010 04:36pm
Sa przed nami jeszcze slabsze gildie od nas - na pewno NEMEZIS, na pewno nomushrooms, chyba decadence, na pewno nebuchadnezar, byc moze voodooo people.
Generalnie z miejsc 6-15 tylko ichor jest dla nas za mocny, reszta do wygrania.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 16 2010 06:18pm
Zanosiło się na 3ci dzień bez grzyba, ale trafił się w dosłownie ostatnim queście.Mogę więc zakupić tygrysa.
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Oct 16 2010 06:26pm
ja mam u handlarza zajebisty naszyjnik gold mam ale trzeba 1 grzybka. zrobiłem questy biorąc te najkrótsze ( wiecej questow - wieksza szansa na grzybka ) ale ofc gówno. dobrze ze fuksem na mocnych eliksirach zrobilem 7lvl lochów ( tych pierwszych ) i mam itema-artefakt 25int 25wytrzymalosc 25szczescie ( to jest jako przedmiot magiczny w eq ). jeszcze naszyjnik i koksiłbym do 30lvl bez robienia mocno statów
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 16 2010 11:29pm
dwie pieknie wygrane wojny pod rząd :) teraz sie trzeba zastanowic jak wejsc do top5 :D ---> mamy motywacje Panowie :)

btw. klucz do 6 lvl lochow dropi od 80lvl (lub jest do kupienia w sklepie) :D pierwszy mob ma tam 9x lvl :D szkoda ze im dalej tym sie robi ciezej :D
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Oct 17 2010 01:47am
ktos moglby sie zajac moim acc przez tydzien ?

Quote (Swartor @ Oct 17 2010 08:02am)
dawaj passy


wolabym kogos z he he he :P

This post was edited by Pietrzus on Oct 17 2010 02:06am
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 17 2010 02:02am
Quote (Pietrzus @ 17 Oct 2010 09:47)
ktos moglby sie zajac moim acc przez tydzien ?


dawaj passy
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 17 2010 02:05am
Quote (Swartor @ 17 Oct 2010 10:02)
dawaj passy


~~
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Oct 17 2010 02:25am
Quote (Nowgoinsane @ Oct 17 2010 06:29am)
dwie pieknie wygrane wojny pod rząd :)  teraz sie trzeba zastanowic jak wejsc do top5 :D ---> mamy motywacje Panowie :)

btw. klucz do 6 lvl lochow dropi od 80lvl (lub jest do kupienia w sklepie) :D pierwszy mob ma tam 9x lvl :D szkoda ze im dalej tym sie robi ciezej :D


z malo emotek :wacko:
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 17 2010 03:17am
fajna walka sie zapowiada z Voodoo People
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 17 2010 03:41am
Quote (BoNu5eK @ Oct 17 2010 11:17am)
fajna walka sie zapowiada z Voodoo People


Będzie ciężko, ale jak wygramy, to będzie nasze największe zwycięstwo od czasu pogromu he he he.
Przeciwnik jest twardy ale jestem dobrej myśli. Musimy to wygrać. -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev13334353637720Next
Add Reply New Topic New Poll