d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev133343536375001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 01:10pm
Quote (zYwi3c @ 28 Aug 2010 19:06)
Wlasnie czytam o tym na stronie Milanu ... niech tylko podadza kwote wtedy sie zacznie jazda, jak bedzie mniej niz 40 mio to smiech na sali



o tym widzialem 2h temu :P na fcbarca.com bylo :)

e; Ogolnie jak to jest z wypozyczeniem ? pensje Ibrze dalej bedzie placic Barca przez rok czy jakos sie dzieli z Milanem ? ...


kto komu będzie płacił pensję to kwestia negocjacji między klubami
słuchy chodzą, że jakąś tam część pensji nadal będzie płacić Barca :(

Trezeguet w Herculesie ;)

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 01:10pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 28 2010 01:13pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 28 2010 07:42pm)
Rossell pięknie zaczął swoją prezydenturę
najpierw wypierdolił Czygryńskiego wbrew woli Guardioli twierdząc, że Barca jest zadłużona
potem nieudolne pertraktacje z Arsenalem o Ceska i fiasko tego transferu
a teraz oddaje za czapkę gruszek zawodnika za którego rok temu zapłacono krocie

nadchodzą czarne dni pod batutą tego debila
mówię wam
i dobrze b)
tyle kasy barca wydaje i marnuje potem ze nie szkoda mi ich
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 01:42pm
Quote (kr90 @ Aug 28 2010 06:26pm)
ale brednie, czygrynski sprzedany, bo byl drewnem. ibra nie wpasowal sie a chcial grac, wiec odszedl.


jeszcze mi powiedz ze Rosell i Laporta to przyjaciele ;f
e: Huntelaar w Schalke

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 01:45pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 28 2010 02:07pm
trezeget odchodzi z juve do hiszpani
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 02:09pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 28 2010 08:07pm)
trezeget odchodzi z juve do hiszpani


do Herculesu Alicante dokładnie

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 02:13pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 02:10pm
Galliani: Ibrahimović wypożyczony na rok. W czerwcu 2011 roku Milan jest zobowiązany zapłacić za Szweda 24 miliony euro (płacone przez 3 lata). Pensję za sezon 2010/11 płaci włoski klub.

Komunikat oficjalny Barcelony:

„FC Barcelona i AC Milan osiągnęły porozumienie w sprawie wypożyczenia Zlatana Ibrahimovicia do Milanu w sezonie 2010/11, w którym włoski klub opłaci całą pensję szwedzkiego piłkarza.

Porozumienie zawiera opcję transferu definitywnego, z której Milan skorzysta pod koniec sezonu, za kwotę 24 milionów euro.

Kiedy Milan skorzysta z opcji transferu definitywnego, FC Barcelona zaoszczędzi ok. 60 milionów euro. Operacja była możliwa dzięki współpracy piłkarza oraz jego agenta w końcowej fazie negocjacji”.



Raiola dla Sky Sport 24: „Galliani był świetny. Obniżył cenę z 70 milionów euro do 24. Exit bonus dla Ibry? Nie będzie żadnego exit bonusu”

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 02:11pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 02:15pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 22:10)
Galliani: Ibrahimović wypożyczony na rok. W czerwcu 2011 roku Milan jest zobowiązany zapłacić za Szweda 24 miliony euro (płacone przez 3 lata). Pensję za sezon 2010/11 płaci włoski klub. 

Komunikat oficjalny Barcelony:

    „FC Barcelona i AC Milan osiągnęły porozumienie w sprawie wypożyczenia Zlatana Ibrahimovicia do Milanu w sezonie 2010/11, w którym włoski klub opłaci całą pensję szwedzkiego piłkarza.

    Porozumienie zawiera opcję transferu definitywnego, z której Milan skorzysta pod koniec sezonu, za kwotę 24 milionów euro.

    Kiedy Milan skorzysta z opcji transferu definitywnego, FC Barcelona zaoszczędzi ok. 60 milionów euro. Operacja była możliwa dzięki współpracy piłkarza oraz jego agenta w końcowej fazie negocjacji”.



Raiola dla Sky Sport 24: „Galliani był świetny. Obniżył cenę z 70 milionów euro do 24. Exit bonus dla Ibry? Nie będzie żadnego exit bonusu”



Caceras z 17 mln na 4 mln
Czychrynski z 25 mln na 15 mln
+ Ibra strata jakis 50 milinow ?

0 pytan ... oczywko do tego odchodzi sprzedaz jednoego z naklepszych defensywnych pomocnikow ( Yaya ) - tutaj troche sie zmobilizowali i kupili Mascherano ..
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 02:17pm
Quote (zYwi3c @ 28 Aug 2010 20:15)
Caceras z 17 mln na 4 mln
Czychrynski z 25 mln na 15 mln
+ Ibra strata jakis 50 milinow ?

0 pytan ... oczywko do tego odchodzi sprzedaz jednoego z naklepszych defensywnych pomocnikow ( Yaya ) - tutaj troche sie zmobilizowali i kupili Mascherano ..


Hala Rossell!
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 02:21pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 22:17)
Hala Rossell!


Jestem ciekawy kto bardziej wymusil sprzedaz Ibry, czy pep czy Rossell w stylu "Sluchaj Pep, Laporta rozjebal nam budzet wiec musimy sprzedac Ibre bo za duzo zarabia a u Ciebie i tak nie gra..."
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 28 2010 02:32pm
Wlasnie wrocilem z meczu lester. :( 1-2 niestety ale jak to zawsze u mnie w miescie bywa to sedzia jest temu winien. Keep the faith!
Go Back To Polska Topic List
Prev133343536375001Next
Closed New Topic New Poll