hydra sojusz to tragedyja jakas, luknijcie 'rekordy uni' i te info na dole strony,
Ja zglaszam sie na konstruktora strony sojuszu, robilem juz taka na u63, patryk moze ma w pmboxie jeszcze, w kazdym razie widzial, sojusz top3 teraz po rozpadzie, tag NoS jakby ktos chcial luknac ^^