d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1333435363775Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,683
Joined: Feb 12 2011
Gold: 1,095.00
Mar 2 2011 06:10pm
postuje
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 8 2011 03:03pm
jastrzebski wegiel sie z jakimis leszczami meczy w zlotym secie :(
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Mar 12 2011 11:45am
Podbijam.


Oglądał ktoś finał pucharu cev? Właśnie zaksa ujebała u siebie wszystko co się dało, czyli i cały mecz i złoty set. Wkurw.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 16 2011 01:04pm
ladnie zaksa czestochowian pojechala w 4 secie cheche :D
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Mar 16 2011 01:09pm
Quote (Patryk1991 @ 16 Mar 2011 20:04)
ladnie zaksa czestochowian pojechala w 4 secie cheche :D


Widziałem tylko wymianę taką długą przy stanie 22-19 chyba jak przechodziłem koło tv. Wczoraj ładny meczyk był Rzeszów - Warszawa... hmm raczej Warszawa - Rzeszów.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 16 2011 01:10pm
Quote (KRULIK @ Mar 16 2011 03:09pm)
Widziałem tylko wymianę taką długą przy stanie 22-19 chyba jak przechodziłem koło tv. Wczoraj ładny meczyk był Rzeszów - Warszawa... hmm raczej Warszawa - Rzeszów.


ja tylko 4 seta wlaczylem jak bylo 17-12
w sobote bodazej skra resovia :drool:
Anatasi tez dzisejszy mecz ogladal ^^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 26 2011 08:09am
jastrzebie z trentino gra ^^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Apr 27 2011 09:15am
liga swiatowa sie zaczyna na kogo stawiacie ?
ja pewnie na brazylie ^^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 9 2011 06:33am
:cry:

"Jak informuje "Gazeta Wyborcza", mecze polskich siatkarzy w otwartym i dostępnym dla szerokiej widowni kanale telewizji Polsat zastąpią transmisje w tematycznym Polsacie Sport, który dostępny jest dla znacznie mniejszego audyotorium. - Słabsza niż zwykle jest oglądalność siatkówki - tłumaczy Marian Kmita, dyrektor sportu w Polsacie. "
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 27 2011 06:18pm
liga swiatowa sie rozpoczela i pierwsza wygrana :D

Wymarzony początek Ligi Światowej dla polskich siatkarzy. Podopieczni Andrei Anastasiego zagrali bez największych gwiazd, a bez problemu rozbili mistrzów olimpijskich z USA 3:0. Rewanż w sobotę o godz. 17.
Go Back To Polska Topic List
Prev1333435363775Next
Add Reply New Topic New Poll