Quote (KRULIK @ Mar 16 2011 03:09pm)
Widziałem tylko wymianę taką długą przy stanie 22-19 chyba jak przechodziłem koło tv. Wczoraj ładny meczyk był Rzeszów - Warszawa... hmm raczej Warszawa - Rzeszów.
ja tylko 4 seta wlaczylem jak bylo 17-12
w sobote bodazej skra resovia

Anatasi tez dzisejszy mecz ogladal ^^