d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1333435363743Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:55am
Quote (Azur3 @ Dec 28 2009 07:54pm)
edytuj.


skoro azure mowi to tak zrobie
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 28 2009 11:55am
Quote (Hydraulik @ 28 Dec 2009 18:54)
why ?


bo zamkna topic.
Banned
Posts: 424
Joined: Dec 7 2009
Gold: 75.51
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:55am
Quote (zuozuo @ 28 Dec 2009 18:54)
a właśnie, gdzie bulbasaur_ger? przecież on poziomem spierdolenia wspiął się na wyżyny.


trzeba umiescic wiecej osob w glosowaniu :(
bulbasaury, njagi, hydrauliki i inne dzikie weNze :(
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:55am
Quote (lucekTRZYTRZYTRZY @ Dec 28 2009 07:55pm)
trzeba umiescic wiecej osob w glosowaniu :(
bulbasaury, njagi, hydrauliki i inne dzikie weNze :(


po co przeciez ja to ty ? wiec ?
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Dec 28 2009 11:55am
Quote (lucekTRZYTRZYTRZY @ 28 Dec 2009 19:55)
trzeba umiescic wiecej osob w glosowaniu :(
bulbasaury, njagi, hydrauliki i inne dzikie weNze :(


kolejny kretyn robiacy syf, bo umieszczono go w ankiecie
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 28 2009 11:55am
Quote (Leetmage @ 28 Dec 2009 17:54)




chyba cie pojebalo, nigdy nie dorownam spierdoleniem zadnemu z tych gosci na liscie


Nigdy nie mów nigdy.

Jestem mile zaskoczony, że mnie tu nie ma.
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 11:56am
Quote (Hydraulik @ 28 Dec 2009 19:54)
why ?


A reportujesz tez siebie sam za personal photo? <_<
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:56am
Quote (Puczman @ Dec 28 2009 07:56pm)
A reportujesz tez siebie sam za personal photo? <_<


dobra anwil pierdol sie

ups sry mialem nie mowic ze to ty :cry:
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:56am
Quote (Push22 @ Dec 28 2009 06:55pm)
Nigdy nie mów nigdy.

Jestem mile zaskoczony, że mnie tu nie ma.


a niby czemu miałbyś być?
Banned
Posts: 424
Joined: Dec 7 2009
Gold: 75.51
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:57am
Quote (pan_telewizor @ 28 Dec 2009 18:55)
kolejny kretyn robiacy syf, bo umieszczono go w ankiecie


kubek keru jest pusty
to co zamykamy zaraz?
Go Back To Polska Topic List
Prev1333435363743Next
Closed New Topic New Poll