Quote (imnoise @ 5 Dec 2009 22:22)
jesteś kretynem, bo tak łatwo dajesz się byle komu wytrącić z równowagi.
Nie daje, smieje sie z tego. Bo prawda jest taka ze 95% z was by nie poszla na ustawke (co mialo miejsce juz na jsp wielokrotnie), z 4% by przeprosilo i proponowalo piwo (tez mialo miejsce).
Quote (vqp @ 5 Dec 2009 22:22)
kakash na brynowie sami tacy wojownicy?!
Nie jestem z brynowa. Jestem z 1000lecia.
This post was edited by LightMaFire on Dec 5 2009 01:23pm