d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13383393403413421680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 27 2009 05:25pm
Quote (Pozer @ 27 Nov 2009 23:48)
cho na qt odrazu, tu fajnie jest
jak robicie z tym montem z yogga btw, raid roll czy dkp ?czy unaczej


każdy rolluje.

Quote (xxxRedxxx @ 28 Nov 2009 00:12)
Słyszałem, że jakąś drame mieliście o tego mounta :lol:


w gildii jest drama i to spora, w sumie nie o mounta lecz o kilka innych rzeczy :p

This post was edited by sleeperek on Nov 27 2009 05:27pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 27 2009 05:26pm
Quote (sleeperek @ 27 Nov 2009 23:25)
każdy rolluje.




w gildii jest drama i to spora, w sumie nie o mounta lecz o kilka innych rzeczy :p
to nie lepiej raid roll odrazu, skoro i tak 25 osob rolluje
w sumie 24 teraz jak jedna juz ma
dostaje sie wogole ajkis achi za tego monta ?
i jakie dramy tam macie powiedz :D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 27 2009 05:27pm
Quote (sleeperek @ Nov 27 2009 11:25pm)
każdy rolluje.




w gildii jest drama i to spora, w sumie nie o mounta lecz o kilka innych rzeczy :p


A jak tam insanity? Wykorzystane już w tym tyg?
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 27 2009 05:27pm
Quote (Pozer @ Nov 27 2009 05:26pm)
to nie lepiej raid roll odrazu, skoro i tak 25 osob rolluje
w sumie 24 teraz jak jedna juz ma
dostaje sie wogole ajkis achi za tego monta ?
i jakie dramy tam macie powiedz :D


nie ma achievementa z tego mounta afaik :<
jak tam pozer, raidujesz w synergie? :D
i wejdź na gg :<

Quote (Pozer @ Nov 27 2009 05:28pm)
jeszcze nie, dopiero wczoraj dolaczylem
a e-lansuje bo nie ze w synergie, ale pa na bron :d
jestem na gg caly czas, ale ide afk cos zjesc


no widzę, lolk :>

This post was edited by plebshater on Nov 27 2009 05:30pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 27 2009 05:28pm
Quote (plebshater @ 27 Nov 2009 23:27)
nie ma achievementa z tego mounta afaik :<
jak tam pozer, raidujesz w synergie? :D
i wejdź na gg :<
jeszcze nie, dopiero wczoraj dolaczylem
a e-lansuje bo nie ze w synergie, ale pa na bron :d
jestem na gg caly czas, ale ide afk cos zjesc
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 27 2009 05:29pm
Quote (plebshater @ Nov 27 2009 11:27pm)
nie ma achievementa z tego mounta afaik :<
jak tam pozer, raidujesz w synergie? :D
i wejdź na gg :<


I nie będzie, bo ma 100% dropu, a z gearem z IC to będzie pugowalne, tak jak teraz OS3D.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 27 2009 05:31pm
Quote (Pozer @ 28 Nov 2009 00:24)



przekazał ci arczi to co napisałem?


Quote (xxxRedxxx @ 28 Nov 2009 00:27)
A jak tam insanity? Wykorzystane już w tym tyg?



wipe na twinsach - healer który zawsze dostaje dc poszedł na raid, nie musze chyba mówic co sie stało. poza tym jakis melee ktory ma aids zabil z 5-7 osob. zabiliśmy anuba mając 49 prob ;p

Quote (Pozer @ 28 Nov 2009 00:26)
to nie lepiej raid roll odrazu, skoro i tak 25 osob rolluje
w sumie 24 teraz jak jedna juz ma
dostaje sie wogole ajkis achi za tego monta ?
i jakie dramy tam macie powiedz :D



feats of strength będzie w 3.3. a dram sporo, nie chce mi sie opisywać ;/

This post was edited by sleeperek on Nov 27 2009 05:33pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 27 2009 05:33pm
Quote (sleeperek @ 28 Nov 2009 01:31)
przekazał ci arczi to co napisałem?





wipe na twinsach - healer który zawsze dostaje dc i poszedł na raid, nie musze chyba mówic co sie stało. poza tym jakis melee ktory ma aids zabil z 5-7 osob. zabiliśmy anuba mając 49 prob ;p




feats of strength będzie w 3.3. a dram sporo, nie chce mi sie opisywać ;/


jak wygrasz mounta to robie transfer do Ciebie i Cie wygryze z core squadu :< !
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 27 2009 05:34pm
Quote (sleeperek @ Nov 27 2009 11:31pm)


wipe na twinsach - healer który zawsze dostaje dc i poszedł na raid, nie musze chyba mówic co sie stało. poza tym jakis melee ktory ma aids zabil z 5-7 osob. zabiliśmy anuba mając 49 prob ;p


Słodko, my tydzień temu podobnie, anub 49 prób killshot i wipe na twinsach, ale z powodu 5 sekundowego laga servera akurat na masówce kulek na 20%.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 27 2009 05:37pm
Quote (xxxRedxxx @ 28 Nov 2009 00:34)
Słodko, my tydzień temu podobnie, anub 49 prób killshot i wipe na twinsach, ale z powodu 5 sekundowego laga servera akurat na masówce kulek na 20%.


u nas też był spory lag na twinsach.. :/ ogólnie od początku raidu jakies lagi, w sumie czwartek więc pugi, voa i inne gówna - mogli odwołać/przełożyć na niedziele albo poniedziałek to pewnie byśmy zrobili, eh juz kolejny raz przez twinsy ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev13383393403413421680Next
Closed New Topic New Poll