Quote (Pozer @ 28 Nov 2009 00:24)
przekazał ci arczi to co napisałem?
Quote (xxxRedxxx @ 28 Nov 2009 00:27)
A jak tam insanity? Wykorzystane już w tym tyg?
wipe na twinsach - healer który zawsze dostaje dc poszedł na raid, nie musze chyba mówic co sie stało. poza tym jakis melee ktory ma aids zabil z 5-7 osob. zabiliśmy anuba mając 49 prob ;p
Quote (Pozer @ 28 Nov 2009 00:26)
to nie lepiej raid roll odrazu, skoro i tak 25 osob rolluje
w sumie 24 teraz jak jedna juz ma
dostaje sie wogole ajkis achi za tego monta ?
i jakie dramy tam macie powiedz

feats of strength będzie w 3.3. a dram sporo, nie chce mi sie opisywać ;/
This post was edited by sleeperek on Nov 27 2009 05:33pm