d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13363373383393401680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 27 2009 11:37am
Quote (Cavalorn @ Nov 27 2009 06:46pm)
Player vs. Player:
165 / 164


to nie to, wciaz brakowaloby mu 10
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 27 2009 12:05pm
Quote (hef @ Nov 27 2009 06:34pm)
Jak może ktoś pamięta wcześniej pytałem o fajne serwery na europie, jeżeli nie to już wiecie o co mi chodzi. Postanowiłem grać na Auchindoun albo Ragnaros (horda). Jest ty ktoś z tych serwów, potrzebuje jakiejś opinii o lagach, ludziach tam itp


chodz na QT do hordy : )
Member
Posts: 37,037
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 27 2009 12:45pm
Quote (Kathorga88 @ Nov 27 2009 06:05pm)
chodz na QT do hordy  : )


a co tam ciekawego?
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 27 2009 12:47pm
Quote (hef @ 27 Nov 2009 19:34)
Jak może ktoś pamięta wcześniej pytałem o fajne serwery na europie, jeżeli nie to już wiecie o co mi chodzi. Postanowiłem grać na Auchindoun albo Ragnaros (horda). Jest ty ktoś z tych serwów, potrzebuje jakiejś opinii o lagach, ludziach tam itp


'auchidoun' z tego co wiem ma strasznie chujowa populacje, odradzam (czyt. bardzo malo ludzi - chujowy serw, gram na innym low populated, wiec wiem o czym mowie)
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 27 2009 12:57pm
Quote (pan_telewizor @ Nov 27 2009 06:47pm)
'auchidoun' z tego co wiem ma strasznie chujowa populacje, odradzam (czyt. bardzo malo ludzi - chujowy serw, gram na innym low populated, wiec wiem o czym mowie)


zabil ktos tam u was chociaz algalona ;D ?
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 27 2009 01:21pm
Quote (hef @ Nov 27 2009 12:45pm)
a co tam ciekawego?


nic, nie polecam.
jedna gildia co czyście wszystko reszta casuals, ogolnie to chyba tylko 2 mają glory of uld 10.
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 27 2009 01:26pm
Quote (graczjeden @ 27 Nov 2009 20:57)
zabil ktos tam u was chociaz algalona ;D ?

no z 3 gildie, moja w tym tygodniu drake'i dostala i algalona odblokowali (10m)

wczoraj algalon25 realm first padl ;DD

Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 27 2009 02:55pm
Quote (plebshater @ Nov 27 2009 08:21pm)
nic, nie polecam.
jedna gildia co czyście wszystko reszta casuals, ogolnie to chyba tylko 2 mają glory of uld 10.


chyba nie
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 27 2009 02:57pm
Quote (Kathorga88 @ Nov 27 2009 02:55pm)
chyba nie


reign, wowy (które juz nie istnieje) , qtyc ( które już nie istnieje ) i glory no to tak jakby 2 >;c
chyba ze uc jeszcze ma, to 3
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 27 2009 02:59pm
Quote (plebshater @ Nov 27 2009 08:57pm)
reign, wowy (które juz nie istnieje) , qtyc ( które już nie istnieje ) i glory no to tak jakby 2 >;c
chyba ze uc jeszcze ma, to 3


a synergie, nie ma :D ?
Go Back To Polska Topic List
Prev13363373383393401680Next
Closed New Topic New Poll