Quote (hef @ 27 Nov 2009 19:34)
Jak może ktoś pamięta wcześniej pytałem o fajne serwery na europie, jeżeli nie to już wiecie o co mi chodzi. Postanowiłem grać na Auchindoun albo Ragnaros (horda). Jest ty ktoś z tych serwów, potrzebuje jakiejś opinii o lagach, ludziach tam itp
'auchidoun' z tego co wiem ma strasznie chujowa populacje, odradzam (czyt. bardzo malo ludzi - chujowy serw, gram na innym low populated, wiec wiem o czym mowie)