d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev1331332333334335353Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,802
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 12 2021 11:31pm
Quote (Majonez @ Oct 13 2021 01:05am)
Ciekawe skad pieniazki mial. PEWNIE UKRAD.
e/ mnie bylo stac tylko na Celike z 2004 xd


pewnie na kredyt B)
Member
Posts: 525
Joined: Aug 22 2021
Gold: 792.00
Oct 13 2021 12:27am
Quote (PrzykraSprawa @ Oct 13 2021 07:31am)
pewnie na kredyt B)


Leasing, bo czy ktoś jeszcze kupuje świeże auta za gotówkę? Czasy przychodzenia z walizką gotówki do salonu minęły niemal bezpowrotnie, niemal, bo ziomek będący sprzedawcą w Masterlease jeszcze parę lat temu był świadkiem, jak rolnik przyjechał traktorem pod salon i wziął dwuletnią panamerę za gotówkę xD

This post was edited by chaosR on Oct 13 2021 12:27am
Banned
Posts: 7,514
Joined: Oct 12 2021
Gold: 8,007.69
Oct 13 2021 01:23am
enigme na non lindurze
Member
Posts: 13,432
Joined: Oct 22 2005
Gold: 8,171.50
Oct 13 2021 03:31am
Volvo s40 r-design 2.4
Member
Posts: 20,802
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 13 2021 03:41am
Quote (inc0 @ Oct 13 2021 11:31am)
Volvo s40 r-design 2.4


Czemu nie 2,5 t?
Banned
Posts: 7,514
Joined: Oct 12 2021
Gold: 8,007.69
Oct 13 2021 04:15am
i zapałki
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Oct 13 2021 11:21am
Hot dog włoska parówka z sosem tysiąca wysp
Member
Posts: 13,432
Joined: Oct 22 2005
Gold: 8,171.50
Oct 13 2021 11:26am
Quote (PrzykraSprawa @ Oct 13 2021 11:41am)
Czemu nie 2,5 t?


bo trafiła mi się pedantycznie utrzymana wersja z małym przebiegiem w dieselu
Member
Posts: 20,802
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Oct 13 2021 11:27am
Quote (inc0 @ Oct 13 2021 07:26pm)
bo trafiła mi się pedantycznie utrzymana wersja z małym przebiegiem w dieselu


aaa to diesel to może być, myślałem że wolnossak benzyna
fajne są te diesle
Member
Posts: 13,432
Joined: Oct 22 2005
Gold: 8,171.50
Oct 13 2021 11:28am
Quote (PrzykraSprawa @ Oct 13 2021 07:27pm)
aaa to diesel to może być, myślałem że wolnossak benzyna
fajne są te diesle


y 5 garów Volvo nawet w dieselu brzmi kozacko, ogólnie polecam xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1331332333334335353Next
Add Reply New Topic New Poll