Yeah! Ja dzisiaj robie przerwe, wieje wiec na pewno nic nie zrobie w pracy, nie potrzebuje sie pobudzac :thumbsup:
paczka doszła ale jedna yerba jest niezgodna z zamówieniem. miały być owoce lasu a jest zwykła extra strong... no nic wypije i może wyjebie mnie w powietrze