d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev1330331332333334353Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Oct 11 2021 03:04pm
bmw 530xd touring 2009 rok , wiem , że stary paździerz ale z pierwszej ręki 178 k przebiegu :D
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Oct 11 2021 03:27pm
tęczowego orba
Member
Posts: 4,141
Joined: Oct 19 2006
Gold: 16.50
Warn: 20%
Oct 12 2021 07:22am
Struny do Gitary
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 12 2021 08:47am
Quote (chaosR @ 11 Oct 2021 11:47)
Pomodzona GR Supra B)


Zdjecie z karteczka albo sie nie wydarzylo.
Member
Posts: 525
Joined: Aug 22 2021
Gold: 792.00
Oct 12 2021 11:49am
Quote (Majonez @ Oct 12 2021 04:47pm)
Zdjecie z karteczka albo sie nie wydarzylo.


Może być zapasowy kluczyk i manual? Bo nie chce mi się iść do fury. Dobrze, że żona nie widzi, jaki szajs odjebuję xD

Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Oct 12 2021 11:57am
Quote (chaosR @ Oct 12 2021 07:49pm)
Może być zapasowy kluczyk i manual? Bo nie chce mi się iść do fury. Dobrze, że żona nie widzi, jaki szajs odjebuję xD

https://i.ibb.co/q79JXXF/20211012-194127.jpg


Jeszcze zdjęcie żony z karteczką i wszystko legit
Member
Posts: 525
Joined: Aug 22 2021
Gold: 792.00
Oct 12 2021 03:47pm
Quote (Thelema @ Oct 12 2021 07:57pm)
Jeszcze zdjęcie żony z karteczką i wszystko legit


gon_spermiarza.png
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 12 2021 05:05pm
Quote (chaosR @ 12 Oct 2021 19:49)
Może być zapasowy kluczyk i manual? Bo nie chce mi się iść do fury. Dobrze, że żona nie widzi, jaki szajs odjebuję xD

https://i.ibb.co/q79JXXF/20211012-194127.jpg


Ciekawe skad pieniazki mial. PEWNIE UKRAD.
e/ mnie bylo stac tylko na Celike z 2004 xd

This post was edited by Majonez on Oct 12 2021 05:05pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 12 2021 05:31pm
Quote (Majonez @ 13 Oct 2021 01:05)
Ciekawe skad pieniazki mial. PEWNIE UKRAD.
e/ mnie bylo stac tylko na Celike z 2004 xd


Mnie na kAudi 2k6 ale w fajnej wersji to tez nie marudze ;3
Member
Posts: 1,759
Joined: Sep 24 2021
Gold: 800.00
Oct 12 2021 05:38pm
kupilem sobie logitecha słuchawki g733 za 120 euro czyli na wasze biedne zlotuwki to sie ruwna 550zl gdzie polak musi jebac caly tydzien
Go Back To Polska Topic List
Prev1330331332333334353Next
Add Reply New Topic New Poll