Quote (Elfisher @ Dec 25 2018 11:41pm)
super sprawa. sam mam taki zestawik ale od dawna nie używam :) kupiłem Muhle R89, potem przeszedłem na R41, do tego żyletki feather, pędzelek z borsuka, mydełka w kostce, ałun, woda po goleniu itd. Super golenie ale niestety trwa trochę. od paru miesięcy używam OneBlade codziennie rano, chociaż bardzo chętnie bym się golił żyletą.
Eee, ja mam Wilkinsona. Maszynka metalowa oczywix a nie ten badziew powlekany plastikiem.
Quote (Pozdrawiam @ Dec 25 2018 11:42pm)
Nigdy nie zrozumiem- na chuj uzywac pedzla? Jeb na lape, smaru smaru i mozna sie golic
Do mydła pędzel wskazany. A żel to jeb, jeb na ryj i jedziesz.
This post was edited by tournevis on Dec 25 2018 05:03pm