Quote (hehehehehe @ Dec 9 2014 09:41pm)
Chicharito w ataku? Slaby pomysl (w dzisiejszym meczu praktycznie nic nie pokazal). Kroos praktycznie gra caly czas, sam otwarcie mowi ze jest juz troche zmeczony. Illare to jeszcze nie zawodnik od pierwszej minuty. Khedira slabo spisuje sie w ofensywie. Brakuje mi takiego zawodnika jak Xabi Alonso.

Chicharito jako zmiennik calkiem ok. Sami jest zajebisty w ataku, ale ogolnie caly jego rok jest o chuj dupy rozjebac. Kroosowi w destrukcji idzie z dnia na dzien lepiej, a zagrania ma juz chyba nawet lepsze od Xabiego. Boli dupa jedynie ze wzgledu na Modrica.