d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev132333435361879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 9 2014 03:42pm
Quote (hehehehehe @ 9 Dec 2014 23:41)
Chicharito w ataku? Slaby pomysl (w dzisiejszym meczu praktycznie nic nie pokazal). Kroos praktycznie gra caly czas, sam otwarcie mowi ze jest juz troche zmeczony. Illare to jeszcze nie zawodnik od pierwszej minuty. Khedira slabo spisuje sie w ofensywie. Brakuje mi takiego zawodnika jak Xabi Alonso. :(


WYSTARCZY PRZYPOMNIEC SOBIE SKAD CHICHARITO PRZYSZEDL. A Z XABIM TO FAKT. JEGO PRACA NA BOISKU NIE MIALA SOBIE ROWNYCH
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 9 2014 03:44pm
Quote (hehehehehe @ Dec 9 2014 09:41pm)
Chicharito w ataku? Slaby pomysl (w dzisiejszym meczu praktycznie nic nie pokazal). Kroos praktycznie gra caly czas, sam otwarcie mowi ze jest juz troche zmeczony. Illare to jeszcze nie zawodnik od pierwszej minuty. Khedira slabo spisuje sie w ofensywie. Brakuje mi takiego zawodnika jak Xabi Alonso. :(

:DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 9 2014 03:46pm
Quote (hehehehehe @ Dec 9 2014 09:41pm)
Chicharito w ataku? Slaby pomysl (w dzisiejszym meczu praktycznie nic nie pokazal). Kroos praktycznie gra caly czas, sam otwarcie mowi ze jest juz troche zmeczony. Illare to jeszcze nie zawodnik od pierwszej minuty. Khedira slabo spisuje sie w ofensywie. Brakuje mi takiego zawodnika jak Xabi Alonso. :(


Chicharito jako zmiennik calkiem ok. Sami jest zajebisty w ataku, ale ogolnie caly jego rok jest o chuj dupy rozjebac. Kroosowi w destrukcji idzie z dnia na dzien lepiej, a zagrania ma juz chyba nawet lepsze od Xabiego. Boli dupa jedynie ze wzgledu na Modrica.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Dec 10 2014 07:03am
i znów Basel eliminuje angolski zespół
liga angielska/10
tyle w temacie
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 10 2014 11:12am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Dec 10 2014 01:03pm)
i znów Basel eliminuje angolski zespół
liga angielska/10
tyle w temacie


jaka kurwa oni musza miec srake przed losowaniem grup CL ;DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 10 2014 12:43pm
TerStegen - Pedro Pique Bartra Mathieu - Busquets Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar

Pedro w obronie ;dddddd
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 10 2014 01:33pm
Quote (zYwi3c @ Dec 10 2014 06:43pm)
TerStegen - Pedro Pique Bartra Mathieu - Busquets Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar

Pedro w obronie ;dddddd


Pedro w srodku, Mascherano na srodku obrony wg realizatora z nc+.
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Dec 10 2014 01:34pm
Quote (Rave_PL @ 10 Dec 2014 19:33)
Pedro w srodku, Mascherano na srodku obrony wg realizatora z nc+.
Tkaze tak mam, ktos tu nie zna sie na pilce.

Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2014 01:35pm
KURS 67 ZA 2 DYSZKI
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Dec 10 2014 01:40pm
Ja pierdole, Szpakowski komentuje. Czuje duże pokłady spuszczania się nad Messim.
Go Back To Polska Topic List
Prev132333435361879Next
Add Reply New Topic New Poll