d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev13233343536144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
May 20 2014 12:19pm
Quote (Over_You @ 20 May 2014 16:49)
jesli odliczasz podatek kowalskiego jako to co zabralo ci panstwo to proponuje isc jeszcze dalej. odlicz to co twoj szef sobie odlicza. takim tokiem dojdziesz pewnie do jakiegos poziomu rzedu "1500% mojej wyplaty zabiera mi panstwo"
ty kurwa serio masz takie problemy czy taki z ciebie wyborny troll?


Jakie 1500%? nie rozumiem.

Odnośnie moich wyliczeń:
Kowalski zasadniczo mało mnie interesuje, interesuje mnie tylko jego praca dla mnie, za którą ja płace moje pieniądze.
Więc jeżeli kowalski wie że jego dniówka warta jest 200pln to za mniej nie pójdzie do pracy, a żeby on dostał tą swoją dniówke netto to ja muszę z moich już raz opodatkowanych pieniędzy muszę dać jego firmie odpowiednio więcej. Jak mu nie dam 300pln to on pójdzie na czarno pracować gdzie indziej za 200pln. Dochodzimy w ten sposób do kolejnej sprawy: niektórzy są obciążani podatkowo mniej niż pozostali, a ja jako człowiek z zasady uczciwy jestem dla rządu dojną krową i przeciwko temu protestuje.

Podatki muszą być niskie i płacone przez wszystkich.

Jeśli jedyną alternatywą jest ekscentryczny, inteligentny człowiek w muszce to on dostanie mój głos.

Zachód jest ok ale tam jest inne społeczeństwo, ludzie szanują to co państwowe.

U nas oszust podatkowy to "człowiek zaradny", "potrafi zadbać o rodzinę" a praca na czarno i łamanie prawa pracy nie jest traktowane w społeczeństwie jako oszustwo, w takim społeczeństwie jak nasze jedyny sposób na rozwój kraju to niskie podatki dochodowe.
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
May 20 2014 12:21pm
Quote (Last_Hope @ 20 May 2014 18:03)
No i właśnie dlatego ludzie na niego glosują.
Bo nazywa rzeczy po imieniu.

Nie mówi o prawach dla homośów, bo czemu mieliby mieć jakieś prawa specjalne?

Parytety kobiet? Również głupota. Nikt nikomu nie broni tworzyć partii kobiet gdzie nawet CAŁA lista będzie tylko z kobietami.


Chodzi o przywileje dla homoseksualistów, które nie są żadnymi przywilejami tylko prawami.
Przywileje to ma np. kościół, który jest zwolniony z płacenia podatków.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 20 2014 12:22pm
Jesli państwo zachowuje się jak bandyta jebniety ceglowka w glowe to wszystkie chwyty są dozwolone.

przywileje dla homosiow? Przecież maja prawo żyć? O co chodzi? Jak chcą slubu to trzeba prosic proboszcza.

This post was edited by kefir on May 20 2014 12:25pm
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
May 20 2014 01:19pm
Quote (gwyneed @ 20 May 2014 17:50)
(...)
Mało któremu poważnemu politykowi udaje się tu coś zrobić, a ty oczekujesz, że ten odrealniony pajac coś zdziała?
(...)


Widzisz, i tu jest pies pogrzebany. W Polsce od wielu lat poważny polityk przejmuje się przede wszystkim słupkami poparcia i tym co podpowiadają im doradcy.

A podpowiadają im wszystkim dokładnie to samo - nikogo nie zniechecać do siebie za wszelką cenę gdyż jeden powie drugiemu żeby nie głosować i wszystko pier****.

Ci wszyscy "spin-doktorzy" wiedzą że Polacy to barany i zagłosują za tymi którzy najwięcej obiecają a potem sobie chwilę pomarudzą ale wybiorą ich znowu albo chociaż kumpli.

W ten sposób na przykład rzekomo "niekonstytucyjne" jest podwyższanie wieku emerytalnego mundorowym ale już Kowalskiemu można ten wiek dowolnie podwyższać.
Podobnie wolno zadłużać kraj pod korek, likwidować kolejne progi ostrożnościowe długu i likwidować programy emerytalne.

Nie mam pod ręką dokładnych danych ale większość krajów w Europie w ostatnim czasie zmniejszało liczbę urzędników poza oczywiście najjaśniejszą biurokratyczną rzeczypospolitą - a co tam, najwyżej podniesie się podatki.

Ktoś musi w końcu powiedzieć: stop! Chcemy zmiany, po 25 latach "kapitalizmu" czas już najwyższy odciąć socjalistyczno-biurokratyczną pępowinę i pożegnać PRL na dobre.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 20 2014 01:31pm
Quote (Misiek132 @ 20 May 2014 19:38)
to dam Ci złotówkę, a Ty mi daj 2 złote!


http://i.imgur.com/fsD3Xzn.jpg


75 mld zł jako koszty przygotowania wniosków o dotacje?????
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 20 2014 01:42pm
Quote (gwyneed @ May 20 2014 08:21pm)
Chodzi o przywileje dla homoseksualistów, które nie są żadnymi przywilejami tylko prawami.
Przywileje to ma np. kościół, który jest zwolniony z płacenia podatków.


Przeczytaj to co napisałeś pls.
Bo ja nie wspomniałem słowem o przywilejach a ty piszesz:
Quote
"Przywileje to ma np. kościół, który jest zwolniony z płacenia podatków."

Chyba coś pomyliłeś...
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
May 20 2014 01:48pm
Quote (gwyneed @ May 20 2014 08:21pm)
Chodzi o przywileje dla homoseksualistów, które nie są żadnymi przywilejami tylko prawami.
Przywileje to ma np. kościół, który jest zwolniony z płacenia podatków.


Jeśli można się wtrącić. Jakich praw homosie nie mają zagwarantowanych?
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
May 20 2014 01:53pm
Quote (KongresNowejPrawicy @ 20 May 2014 20:48)
Jeśli można się wtrącić. Jakich praw homosie nie mają zagwarantowanych?


Prawa do dziedziczenia w pierwszeństwie przed rodziną,
legalizacja małżeństw tej samej płci,
związki partnerskie,
kankubinaty,
adopcja przez pary.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 20 2014 01:58pm
Quote (gwyneed @ May 20 2014 07:53pm)
Prawa do dziedziczenia w pierwszeństwie przed rodziną,
legalizacja małżeństw tej samej płci,
związki partnerskie,
kankubinaty,
adopcja przez pary.


:rolleyes: B)


Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
May 20 2014 02:02pm
Quote (gwyneed @ May 20 2014 09:53pm)
Prawa do dziedziczenia w pierwszeństwie przed rodziną,
legalizacja małżeństw tej samej płci,
związki partnerskie,
kankubinaty,
adopcja przez pary.



ad.1
zapis w testamencie/dożywocie/darowizna (jesteśmy za swobodą testowania, kasujemy zachowki etc.)
ad.2
tu nie ma dyskryminacji, ja np. też nie mogę poślubić mężczyzny
ad.3
umowa
ad.4, ad,5
chcemy znieść

Ponadto uważamy, że związek pomiędzy dwiema osobami, zarówno tak jak i każda umowa jest sprawą prywatną. Nie jest to obszar działalności państwa. Będziemy dążyć do zniesienia małżeństw państwowych w dłuższej perspektywie.

This post was edited by KongresNowejPrawicy on May 20 2014 02:05pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536144Next
Add Reply New Topic New Poll