d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev13233343536120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 9 2015 05:57am
czy mozna w to gre grac zeratulem?
Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 13:57)
600g za 3 winy, moze byc cienrzko


ocb z goldem niech mi ktos wytlumaczy jak jest z bohaterami itd kupuje sie czy ma sie kazdy wszystko czy co

This post was edited by lszcz on Feb 9 2015 05:58am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2015 05:58am
Quote (lszcz @ Feb 9 2015 01:57pm)
czy mozna w to gre grac zeratulem?
za 10k golda bedziesz mogl



e/ sa daily quests jak w hs itp.

This post was edited by hehehehehe on Feb 9 2015 05:59am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 9 2015 05:59am
Quote (ymp @ 9 Feb 2015 12:41)
abatur polecam

jeszcze zeratul albo nova tez spoko



nie sondze

Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 12:57)
600g za 3 winy, moze byc cienrzko



ty masz w teamie 5 rosjan wiec niewiem czyci sie uda przed moim powrotem z pracy
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Feb 9 2015 06:14am
Quote (lszcz @ 9 Feb 2015 12:54)
poprosze mnie dodac zatem do frojnd listy lszcz#2328


dodam jak wrócę z pracy do domu
a z goldem to najlepsza taktyka jest walić każdego do 5lvl i trzaskać dzienne zadanka

ja zmieram 10k na jaine jako moją pierwszą kupioną postać a mam prawie 13lvl i 9740g
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2015 06:32am
Quote (Lander @ Feb 9 2015 01:59pm)
nie sondze




ty masz w teamie 5 rosjan wiec niewiem czyci sie uda przed moim powrotem z pracy
no coz, jak mam w teamie gosci ktorzy olewaja na kopalni kopalnie to tak jest

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 9 2015 06:37am
Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 13:32)
no coz, jak mam w teamie gosci ktorzy olewaja na kopalni kopalnie to tak jest



cele mapy za trudne dla lolowcow
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2015 06:58am
jest dobrze, 2 przegrane pod rzad
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 9 2015 07:13am
pokonalem diablo i zniszczylem jego baze
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Feb 9 2015 07:21am
W skali od 1 do fajne, jaka jest ta gra?
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Feb 9 2015 07:24am
Quote (MadZombie @ Feb 10 2015 01:21am)
W skali od 1 do fajne, jaka jest ta gra?


fajne
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536120Next
Add Reply New Topic New Poll