☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev
1
32
33
34
35
36
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25681
Replies: 1191
Track Topic
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#331
Feb 9 2015 05:57am
czy mozna w to gre grac zeratulem?
Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 13:57)
600g za 3 winy, moze byc cienrzko
ocb z goldem niech mi ktos wytlumaczy jak jest z bohaterami itd kupuje sie czy ma sie kazdy wszystko czy co
This post was edited by lszcz on Feb 9 2015 05:58am
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#332
Feb 9 2015 05:58am
Quote (lszcz @ Feb 9 2015 01:57pm)
czy mozna w to gre grac zeratulem?
za 10k golda bedziesz mogl
e/ sa daily quests jak w hs itp.
This post was edited by hehehehehe on Feb 9 2015 05:59am
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#333
Feb 9 2015 05:59am
Quote (ymp @ 9 Feb 2015 12:41)
abatur polecam
jeszcze zeratul albo nova tez spoko
nie sondze
Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 12:57)
600g za 3 winy, moze byc cienrzko
ty masz w teamie 5 rosjan wiec niewiem czyci sie uda przed moim powrotem z pracy
kipone
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold
:
350.00
#334
Feb 9 2015 06:14am
Quote (lszcz @ 9 Feb 2015 12:54)
poprosze mnie dodac zatem do frojnd listy lszcz#2328
dodam jak wrócę z pracy do domu
a z goldem to najlepsza taktyka jest walić każdego do 5lvl i trzaskać dzienne zadanka
ja zmieram 10k na jaine jako moją pierwszą kupioną postać a mam prawie 13lvl i 9740g
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#335
Feb 9 2015 06:32am
Quote (Lander @ Feb 9 2015 01:59pm)
nie sondze
ty masz w teamie 5 rosjan wiec niewiem czyci sie uda przed moim powrotem z pracy
no coz, jak mam w teamie gosci ktorzy olewaja na kopalni kopalnie to tak jest
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#336
Feb 9 2015 06:37am
Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 13:32)
no coz, jak mam w teamie gosci ktorzy olewaja na kopalni kopalnie to tak jest
cele mapy za trudne dla lolowcow
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#337
Feb 9 2015 06:58am
jest dobrze, 2 przegrane pod rzad
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#338
Feb 9 2015 07:13am
pokonalem diablo i zniszczylem jego baze
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#339
Feb 9 2015 07:21am
W skali od 1 do fajne, jaka jest ta gra?
nef200
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold
:
4.43
Warn: 10%
#340
Feb 9 2015 07:24am
Quote (MadZombie @ Feb 10 2015 01:21am)
W skali od 1 do fajne, jaka jest ta gra?
fajne
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
32
33
34
35
36
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact