d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev13233343536598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:25am
Jak radyjko skonfigurować? Ustawiam kanał 1337 i chuja to daje.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:26am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 12:25pm)
Jak radyjko skonfigurować? Ustawiam kanał 1337 i chuja to daje.


piszesz na /r np
/r tardek: jestem gejem odbiur
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:28am
Na radiu pisze sie tez shift+enter.
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:29am
Quote (Lander @ Aug 13 2013 11:26am)
piszesz na /r np
/r tardek: jestem gejem odbiur


Aha, spoko.
/r nick adresata: tekst, tak?

Kurwa, trzeba się ekipą na jakiej skromne rajdy ugadać, bo ciągłe zbieranie złomu i craftowanie MA staje się już powoli nudne.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:30am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 12:29)
Aha, spoko.
/r nick adresata: tekst, tak?

Kurwa, trzeba się ekipą na jakiej skromne rajdy ugadać, bo ciągłe zbieranie złomu i craftowanie MA staje się już powoli nudne.


r/ twoj nick wiadomosc
Bo na radiu wiadomosci wyswietlaja sie bez nickow. A widza ja wszyscy, ktorzy maja radio na te kanal wlaczone
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:30am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 12:29pm)
Aha, spoko.
/r nick adresata: tekst, tak?

Kurwa, trzeba się ekipą na jakiej skromne rajdy ugadać, bo ciągłe zbieranie złomu i craftowanie MA staje się już powoli nudne.


nie, wystarczy samo /r
wtedy piszesz na danej częstotliwosci tardek: po to zeby by.lo wiadomo kto pisze
No my wczoraj bylismy na karawanie i większosć chyba zrobiłą reroll na inne buildy
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 04:31am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 12:29)
Aha, spoko.
/r nick adresata: tekst, tak?

Kurwa, trzeba się ekipą na jakiej skromne rajdy ugadać, bo ciągłe zbieranie złomu i craftowanie MA staje się już powoli nudne.


nie adresata tylko swoj, bo jak gadasz na radiu to widac tylko tekst a nie wiadomo kto go napisal


e: kto w ogole robi sg sniperow i czy wiecie jak go zrobic zeby byl dobrym supportem?

bo jesli nie to ja zrobie snajpa

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 04:32am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 04:31am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 11:30am)
r/ twoj nick wiadomosc
Bo na radiu wiadomosci wyswietlaja sie bez nickow. A widza ja wszyscy, ktorzy maja radio na te kanal wlaczone


Aha, kurwa jaka technologia ;DD
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:31am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 12:31)
Aha, kurwa jaka technologia ;DD


2238 ROK OKEJ.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 04:34am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 12:31)
2238 ROK OKEJ.


ciesz sie ze masz tablet z ekranem crt ;]

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 04:34am
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536598Next
Add Reply New Topic New Poll