d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev132333435362670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,146
Joined: May 31 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 21 2012 02:13pm
ge force 310 M Da rade na minimalnych w miare płynnie ? (Sc2 chodzi bez zarzutu)
Member
Posts: 4,657
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.00
Mar 21 2012 02:14pm
nvm.

This post was edited by ner on Mar 21 2012 02:23pm
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Mar 21 2012 02:47pm
Quote (miczko1908 @ 21 Mar 2012 21:13)
ge force 310 M Da rade na minimalnych w miare płynnie ? (Sc2 chodzi bez zarzutu)


http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
Member
Posts: 4,146
Joined: May 31 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 22 2012 03:18am
Quote (pezet44 @ Mar 21 2012 08:47pm)


wow to ze jakas gra spelnia minimalne wymagania nie znaczy ze bedzie chodzic na tyle plynnie ze bede w stanie w nią grać ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 22 2012 03:24am
Quote (miczko1908 @ 22 Mar 2012 10:18)
wow to ze jakas gra spelnia minimalne wymagania nie znaczy ze bedzie chodzic na tyle plynnie ze bede w stanie w nią grać ?


chyba komputer spelnia minimalne wymagania
Member
Posts: 4,146
Joined: May 31 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 22 2012 03:25am
Quote (EustachyMotyka @ Mar 22 2012 09:24am)
chyba komputer spelnia minimalne wymagania


oj tam czepiasz się ełastaczku a ja ze scammer tagiem nie moge editować
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 22 2012 03:32am
Quote (miczko1908 @ 22 Mar 2012 10:25)
oj tam czepiasz się ełastaczku a ja ze scammer tagiem nie moge editować


ustawisz sobie rozdzielczosc 800x600, wylaczysz wszystkie wygladzania, cienie itp i ci bedzie smigac jak ta lala
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Mar 22 2012 03:38am
Quote (pezet44 @ 21 Mar 2012 22:47)


wlasnie zrobilem test i okazalo sie, ze mam chujowa karte graficzna :cry:

Ale gra dziala na >50fps na high... malo rzetelna stronka :(
Member
Posts: 4,146
Joined: May 31 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 22 2012 03:49am
Quote (EustachyMotyka @ Mar 22 2012 09:32am)
ustawisz sobie rozdzielczosc 800x600, wylaczysz wszystkie wygladzania, cienie itp i ci bedzie smigac jak ta lala


gitersko
Member
Posts: 33,646
Joined: Nov 1 2008
Gold: 455.00
Mar 22 2012 04:16am
żałuje ale raczej nie pogram
Go Back To Polska Topic List
Prev132333435362670Next
Closed New Topic New Poll