d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1323334353677Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 11:06am
Quote (Lander @ Nov 15 2011 06:05pm)
mi się kurwa musi ściągnąc jakieś dziwne 6gb które skipowałem odkąd gram, dopiero potem 900 ;\


Mi tez sie sciaga 900 ale predkosc mam jakos 1mb/s
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 15 2011 11:06am
czy mi sie wydaje czy teraz jest wszystko offline?
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 15 2011 11:07am
Quote (EustachyMotyka @ Nov 15 2011 05:06pm)
czy mi sie wydaje czy teraz jest wszystko offline?


NO TAK JEST

Quote (vyyj @ Nov 15 2011 05:06pm)
Mi tez sie sciaga 900 ale predkosc mam jakos 1mb/s


MALO RAJDOW JEST NA PVP ?

JAK TO MALO NIE MOZE BYC TAK
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 11:08am
Quote (Pietrzus @ Nov 15 2011 06:07pm)
NO TAK JEST



MALO RAJDOW JEST NA PVP ?

JAK TO MALO NIE MOZE BYC TAK


Nie wiem, ja robilem te misje, ze we dwoch sie cisnie.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 11:11am
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 20:08)
Nie wiem, ja robilem te misje, ze we dwoch sie cisnie.


Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 19:38)
KURWA, nawet nie rozumiem o czym ty piszesz. Wychodzi na to, ze jestem calkowitym nubem ojajebie wut?

eZZ
Jak Twoim mentorem jest superman, to w jego skrzydle w watchtower ktore nazywa sie Meta-Wing, znajdziesz pokoj ktory nazywa sie React Core, a tam sa maszyny w ktorych kupic t1 pvp gear.
Quote (Pietrzus @ 15 Nov 2011 20:07)
NO TAK JEST
MALO RAJDOW JEST NA PVP ?

JAK TO MALO NIE MOZE BYC TAK


Jak poczytasz fora to sie dowiesz ze na serwerach pvp sa ludzie ktorzy graja pvp - glownie areny itd. Natomiast na pve raczej wiekszosc raiduje, to chyba logiczne skoro jest podzial na pvp i pve?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 11:11am
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 06:11pm)
eZZ
Jak Twoim mentorem jest superman, to w jego skrzydle w watchtower ktore nazywa sie Meta-Wing, znajdziesz pokoj ktory nazywa sie React Core, a tam sa maszyny w ktorych kupic t1 pvp gear.


Jak poczytasz fora to sie dowiesz ze na serwerach pvp sa ludzie ktorzy graja pvp - glownie areny itd. Natomiast na pve raczej wiekszosc raiduje, to chyba logiczne skoro jest podzial na pvp i pve?


mam batmana :/
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 15 2011 11:13am
Postać Kakasza:

Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Nov 15 2011 11:20am
Landur daj gg/msn chuju bo nie wiem czy grac na tym wszym serwie czy na eu
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 15 2011 11:20am
Quote (D2SaTaN @ Nov 15 2011 05:20pm)
Landur daj gg/msn chuju bo nie wiem czy grac na tym wszym serwie czy na eu


na eu sa chujowe laggi
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 11:23am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 06:11pm)
mam batmana :/


Wiesz moze gdzie moge znalezc batmana i ten tier? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1323334353677Next
Add Reply New Topic New Poll