d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev13233343536211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 7 2011 11:04am
znowu mi nie dziala, matchmaking ciagle i nic sie nie dzijee
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 7 2011 11:05am
Quote (cOr @ 7 Oct 2011 19:04)
znowu mi nie dziala, matchmaking ciagle i nic sie nie dzijee


ja nie uzywalem matchmakingu od poczatku, polecam server browse + filtr na g4g + 1-5 slot, nigdy nie mialem problemu.

This post was edited by markov on Oct 7 2011 11:06am
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 7 2011 11:21am
Quote (m4rc1n3k @ Oct 7 2011 07:02pm)
mozna pograc na caspianie ?


owszem
Member
Posts: 2,767
Joined: Mar 25 2010
Gold: 12.00
Oct 7 2011 11:21am
Quote (markov @ Oct 7 2011 05:05pm)
ja nie uzywalem matchmakingu od poczatku, polecam server browse + filtr na g4g + 1-5 slot, nigdy nie mialem problemu.


Dokładnie...matchmaking nigdy nie łączył...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 7 2011 11:24am
do tej pory dzialal bez problemu
ale doalczylem do tego caspiana na 2 rozne serwy i lagi byly niesamowite.

pozostaje dalej metro
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 7 2011 01:05pm
gramy cos dzis ?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 9 2011 02:22pm
z dnia na dzien coraz mizerniej mi dziala ta beta, teraz dostaje na poczatku jakies disconnecty, do tego czasem jakies biale blyski na ekranie.... mam nadzieje ze jakos poprawia pelna wersje
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 9 2011 02:32pm
Ja jutro usuwam betę, bo szkoda mi czasu, chociaż do tej pory grałem może 7 godzin, ale to i tak za długo ;)
Chyba kupie oryginał zaraz po premierze.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Oct 9 2011 02:37pm
Ja jestem zawiedziony działaniem bety. Dokładniej optymalizacją. Przy 2x 5870 gra tnie na caspian border często. Nawet ustawienie grafiki na low nie pomaga. Sterowniki najnowsze zainstalowałem i to samo.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 9 2011 02:38pm

Quote (VolveR @ Oct 9 2011 10:37pm)
Ja jestem zawiedziony działaniem bety. Dokładniej optymalizacją. Przy 2x 5870 gra tnie na caspian border często. Nawet ustawienie grafiki na low nie pomaga. Sterowniki najnowsze zainstalowałem i to samo.


procek?
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536211Next
Add Reply New Topic New Poll