Quote (krss @ Sep 24 2011 04:07am)
Mam nadzieje, ze nie wjebales tego do AKO ; D
Imo mozna skleic AKO Liverpool, Chelsea i Man Utd.
FCB raczej stawialbym na ilosc bramek, bo tu pewnie ponad 3,5 spokojnie wpadnie, a kurs 1.20, jak ostatnio sprawdzalem, nie zacheca, no ale
sam mecz raczej tez wejdzie, no chyba, ze znowu zremisuja, ale watpie ; D
Gerow nie sledze, bo nie lubie, takze dunno.
Wlochow tez nie sprawdzalem dzisiaj, wiec nawet nie wiem z kim graja, Juve w formie, Milan ostatnie mecze lipa, ale pewnie bedzie chcial nadrobic, a po kursie wnioskuje, ze ma okazje.
Ja sobie troszke inne typy wybralem na jutro, ale to bardziej 4 fun.
No albo po prostu wpierdol wieksza kase w Man U, nawet z handicapem 0:1, bo i tak nakurw bedzie ;d
Barcelona 4 lub więcej bramek w meczu @ 1,7, dobre kursiwo.