d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1323334353686Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 23 2011 03:07am
gram dzisiaj:

st. pauli -1 - aue - 1
tappara - jokerit - 2
porto - benfica - over 2,5

rozkładam na 3 single.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 23 2011 03:08am
Quote (LESNYBARB_PL @ 23 Sep 2011 11:07)
gram dzisiaj:

st. pauli -1 - aue - 1
tappara - jokerit - 2
porto - benfica - over 2,5

rozkładam na 3 single.


kiurwa nie moge tappara-jokerit znaleźć na bwin -_-

e/ już jest, japierdole taki pewniak ;)

btw na podstawie ostatnich meczy wydaje się, że w ciemno można obstawiać także
HPK - Karpat 2
Lukko - Ilves 1
Turku - SaiPa 1


This post was edited by tamburyn on Sep 23 2011 03:12am
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 23 2011 05:31am
Dziś takie ryzykowne typy:
Vicenza - Livorno - 2 - 3,30
Elche - Almeria - 2 - 3,60
Hvidovre - Herlev - 2 - 4,33
Laval - Monako - 2 - 3,20
Powodzenia
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2011 09:05am
Porto - Benfica - X
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 23 2011 02:48pm
Quote (Methodboy @ Sep 23 2011 12:31pm)

1.Vicenza - Livorno - 2 - 3,30
2.Elche - Almeria - 2 - 3,60
3.Hvidovre - Herlev - 2 - 4,33
4.Laval - Monako - 2 - 3,20


1. -100
2. +260
3. +333
4. -100
Suma: +393
Postawiliśmy 400 wygraliśmy 793 tj: 98,25% zysku od postawionej kwoty.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 23 2011 02:50pm
Quote (Methodboy @ 23 Sep 2011 22:48)
1. -100
2. +260
3. +333
4. -100
Suma: +393
Postawiliśmy 400 wygraliśmy 793 tj:  98,25% zysku od postawionej kwoty.


Stawiasz na kazdy mecz oddzielnie ? Nigdy komulowanych ?
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 23 2011 02:54pm
Tak, na każdy mecz oddzielnie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 23 2011 05:56pm
To dzisiaj gramy w chuj risky:

Man City @ 1.44
Arsenal @ 1.44
Chelsea @ 1.20
Barcelona @ 1.20
Real Madryt @ 1.10
AC Milan @ 1.33
Juventus @ 2.00
Borussia Dortmund @ 1.90
Bayern Monachium @ 1.33
PSV @ 1.16
Man Utd @ 1.53
Schalke @ 1.40
Ajax @ 1.70
Liverpool @ 1.40
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Sep 23 2011 09:07pm
Mam nadzieje, ze nie wjebales tego do AKO ; D
Imo mozna skleic AKO Liverpool, Chelsea i Man Utd.
FCB raczej stawialbym na ilosc bramek, bo tu pewnie ponad 3,5 spokojnie wpadnie, a kurs 1.20, jak ostatnio sprawdzalem, nie zacheca, no ale
sam mecz raczej tez wejdzie, no chyba, ze znowu zremisuja, ale watpie ; D
Gerow nie sledze, bo nie lubie, takze dunno.
Wlochow tez nie sprawdzalem dzisiaj, wiec nawet nie wiem z kim graja, Juve w formie, Milan ostatnie mecze lipa, ale pewnie bedzie chcial nadrobic, a po kursie wnioskuje, ze ma okazje.

Ja sobie troszke inne typy wybralem na jutro, ale to bardziej 4 fun.

No albo po prostu wpierdol wieksza kase w Man U, nawet z handicapem 0:1, bo i tak nakurw bedzie ;d

This post was edited by krss on Sep 23 2011 09:16pm
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Sep 24 2011 01:20am
Quote (krss @ Sep 24 2011 04:07am)
Mam nadzieje, ze nie wjebales tego do AKO ; D
Imo  mozna skleic AKO Liverpool, Chelsea i Man Utd.
FCB raczej stawialbym na ilosc bramek, bo tu pewnie ponad 3,5 spokojnie wpadnie, a kurs 1.20, jak ostatnio sprawdzalem, nie zacheca, no ale
sam mecz raczej tez wejdzie, no chyba, ze znowu zremisuja, ale watpie ; D
Gerow nie sledze, bo nie lubie, takze dunno.
Wlochow tez nie sprawdzalem dzisiaj, wiec nawet nie wiem z kim graja, Juve w formie, Milan ostatnie mecze lipa, ale pewnie bedzie chcial nadrobic, a po kursie wnioskuje, ze ma okazje.

Ja sobie troszke inne typy wybralem na jutro, ale to bardziej 4 fun.

No albo po prostu wpierdol wieksza kase w Man U, nawet z handicapem 0:1, bo i tak nakurw bedzie ;d


Barcelona 4 lub więcej bramek w meczu @ 1,7, dobre kursiwo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1323334353686Next
Add Reply New Topic New Poll