d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev13233343536805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Apr 16 2011 07:26am
Quote (EustachyMotyka @ 16 Apr 2011 15:25)
low bo ja juz po 10 walkach z t-26 przesiadam sie na nastepny tier :o


ja wczoraj po pijaku troche sobie punktow nazbieralem :D do 4 rano pilem z kumplem i gralem, a dzisiaj dopiero kupilem t-26
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 11:21am
super pecha mam
dzis przez caly dzien dolacza mnie do teamow ktore ciagle przegrywaja...
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 16 2011 11:23am
lepiej gram bt-2 niz bt-7 lol
w bt-7 oczywiscie mam to zjaebiste działko
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 16 2011 11:43am
da sie cos zrobic z niepotrzebnym expem w czołgu?
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 16 2011 11:52am
Mam juz V tier DT. Jakis pluton czy cos?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 16 2011 12:09pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 06:21pm)
super pecha mam
dzis przez caly dzien dolacza mnie do teamow ktore ciagle przegrywaja...


to mnie bizonem wrzuca w teamy przeciwko KV :wacko:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 12:10pm
Quote (Yugi @ 16 Apr 2011 20:09)
to mnie bizonem wrzuca w teamy przeciwko KV :wacko:


chyba kw
/e ja mam tier 4 i mnie do tier 6 wrzuca gdzie nawet od tylu z jednego metra nic nie robie przeciwnikowi ~~

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 16 2011 12:11pm
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 16 2011 12:16pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 07:10pm)
chyba kw
/e ja mam tier 4 i mnie do tier 6 wrzuca gdzie nawet od tylu z jednego metra nic nie robie przeciwnikowi ~~


czemu kw? KV :angry:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 12:19pm
Quote (Yugi @ 16 Apr 2011 20:16)
czemu kw? KV :angry:


ten tank sie nazywa kw a nie kv -.-
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 16 2011 12:20pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 07:19pm)
ten tank sie nazywa kw a nie kv -.-


wiki mówi co innego :unsure:
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536805Next
Add Reply New Topic New Poll