☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
32
33
34
35
36
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147790
Replies: 8046
Track Topic
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#331
Apr 16 2011 07:26am
Quote (EustachyMotyka @ 16 Apr 2011 15:25)
low bo ja juz po 10 walkach z t-26 przesiadam sie na nastepny tier
ja wczoraj po pijaku troche sobie punktow nazbieralem
do 4 rano pilem z kumplem i gralem, a dzisiaj dopiero kupilem t-26
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#332
Apr 16 2011 11:21am
super pecha mam
dzis przez caly dzien dolacza mnie do teamow ktore ciagle przegrywaja...
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#333
Apr 16 2011 11:23am
lepiej gram bt-2 niz bt-7 lol
w bt-7 oczywiscie mam to zjaebiste działko
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#334
Apr 16 2011 11:43am
da sie cos zrobic z niepotrzebnym expem w czołgu?
SchoolOfRock
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold
:
1.00
#335
Apr 16 2011 11:52am
Mam juz V tier DT. Jakis pluton czy cos?
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#336
Apr 16 2011 12:09pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 06:21pm)
super pecha mam
dzis przez caly dzien dolacza mnie do teamow ktore ciagle przegrywaja...
to mnie bizonem wrzuca w teamy przeciwko KV
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#337
Apr 16 2011 12:10pm
Quote (Yugi @ 16 Apr 2011 20:09)
to mnie bizonem wrzuca w teamy przeciwko KV
chyba kw
/e ja mam tier 4 i mnie do tier 6 wrzuca gdzie nawet od tylu z jednego metra nic nie robie przeciwnikowi ~~
This post was edited by EustachyMotyka on Apr 16 2011 12:11pm
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#338
Apr 16 2011 12:16pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 07:10pm)
chyba kw
/e ja mam tier 4 i mnie do tier 6 wrzuca gdzie nawet od tylu z jednego metra nic nie robie przeciwnikowi ~~
czemu kw? KV
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#339
Apr 16 2011 12:19pm
Quote (Yugi @ 16 Apr 2011 20:16)
czemu kw? KV
ten tank sie nazywa kw a nie kv -.-
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#340
Apr 16 2011 12:20pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 07:19pm)
ten tank sie nazywa kw a nie kv -.-
wiki mówi co innego
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
32
33
34
35
36
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact