d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev13233343536416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,827
Joined: Sep 11 2006
Gold: 2,800.13
Mar 28 2011 12:47pm
Quote (Insi_Cannabis @ Mar 28 2011 06:46pm)
to ja bede 500 ^_^


ja bede 500,05:D
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Mar 28 2011 12:47pm
słaba organizacja jak zawsze :)
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 28 2011 12:47pm
Quote (brzeszczot @ 28 Mar 2011 20:46)
dziala juz batle ?


Nie.
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Mar 28 2011 12:47pm
Quote (crunk_mp @ Mar 28 2011 08:47pm)
Nie.


klamca
Member
Posts: 8,775
Joined: Oct 3 2007
Gold: 95.00
Mar 28 2011 12:47pm
gracie czy czekacie na reset drabinki?
Member
Posts: 24,293
Joined: May 19 2007
Gold: 55.46
Mar 28 2011 12:47pm
Quote (Vedaar @ Mar 28 2011 08:46pm)
mhm cos wolno to idize -.-





dziala caly czas


no tak a gierek sie nie da wiec nie dziala :)
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Mar 28 2011 12:48pm
SMARUJ DŻEMOREM
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Mar 28 2011 12:49pm
Quote (brzeszczot @ Mar 28 2011 08:47pm)
no tak a gierek sie nie da wiec nie dziala :)


da sie dupa :D ja juz mam 20 lvl i łoo hoho ber mi padl wlasnie xD
Member
Posts: 2,744
Joined: Sep 10 2009
Gold: 1.00
Mar 28 2011 12:49pm
Quote (toldi @ Mar 28 2011 07:48pm)
SMARUJ DŻEMOREM


o to to
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2011 12:49pm
Jaha już mam za 2 fg sprzedam.
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536416Next
Closed New Topic New Poll