☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> E-lans > Temat Oficjalny
Prev
1
32
33
34
35
36
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 26231
Replies: 821
Track Topic
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#331
Sep 22 2011 07:24am
http://www.bowhunting.net/artman2/uploads/1/General-bow.jpg
wkrótce do mnie przyjdzie nowy łuk.
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#332
Sep 22 2011 07:27am
Quote (blejdowy @ Sep 22 2011 03:24pm)
http://www.bowhunting.net/artman2/uploads/1/General-bow.jpg
wkrótce do mnie przyjdzie nowy łuk.
w komplecie z kufrem?
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#333
Sep 22 2011 07:29am
Quote (Wykluczone @ Sep 22 2011 02:27pm)
w komplecie z kufrem?
nie, walizke na łuk mam swoja, osobno kupowalem!
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#334
Sep 22 2011 07:36am
dalem 216 zl z przesylka, a w sklepie ceny zaczynaja sie od 300 zl
jestem mega zadowolony
Cheapz
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold
:
5.00
#335
Sep 22 2011 10:05am
Posprzątałem nareszcie mieszkanko, czekało na to ~10dni, ale warto było
SeZoN
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold
:
5,747.00
Warn: 20%
#336
Sep 22 2011 11:58am
moja daiwa
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#337
Sep 22 2011 12:04pm
Quote (SeZoN @ 22 Sep 2011 19:58)
moja daiwa
http://nokautimg4.pl/p-3f-ae-3faecd3aa9a8c0d73aacd41412d4ea9e500x500/kolowrotek-daiwa-basiair-qd.jpg
Ile łożysk to cudo posiada?
RooFtii
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold
:
3,537.58
#338
Sep 23 2011 11:23am
wlasnie siedze sobie na swoim nowym laptopzorku
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#339
Sep 23 2011 11:26am
Quote (RooFtii @ 23 Sep 2011 19:23)
wlasnie siedze sobie na swoim nowym laptopzorku
same here
krss
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
0.01
Warn: 30%
#340
Sep 23 2011 01:36pm
Quote (RooFtii @ Sep 23 2011 07:23pm)
wlasnie siedze sobie na swoim nowym laptopzorku
'biore hp i mi sie nie zjebie, bo bede dbal' ; D
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
32
33
34
35
36
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact