d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev13233343536125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 31 2010 05:35am
Quote (zBOAz @ 31 Aug 2010 13:28)
prawda jest taka ze prawdziwej jazdy samochodem uczysz sie dopiero po zdaniu egzaminu jak jezdzisz swoim , poza tym to nie jest tak ze z zamknietymi oczami jedziesz luk jak wiesz na ktorym slupku ile masz skrecic, caly czas to delikatnie korygujesz, jak juz mowilem, lepiej miec pewnosc na egzaminie ze to przejdziesz niz sie srac, bo kazdemu moze zdarzyc sie najechac na linie, w realu jak juz jezdzisz to w chuju masz idealny luk, byle gdzies wjechac wiec w ogole po co jest ten luk?????


Ostatnio z 10 min jechalem w lesie tylem, taka waska droga a po bokach same drzewa :< wlasnie dlatego np przydaje sie umiejetnosc jezdzenia na takim "bezuzytecznym" luku ..
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Aug 31 2010 05:36am
co za porabany kraj....... 11 dni od egzaminu i "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." NO KUR ! a dzwonilem do starostwa to dopiero w piatek papiery dotarly tam >.> wtf .. kurwa opierdalaja sie jak ja pier

Quote (zYwi3c @ 31 Aug 2010 13:35)
Ostatnio z 10 min jechalem w lesie tylem, taka waska droga a po bokach same drzewa :< wlasnie dlatego np przydaje sie umiejetnosc jezdzenia na takim "bezuzytecznym" luku ..


vouch. glownie to sluzy do jazdy tylem i dokladnej jazdy na waskich uliczkach o maly luku do zakretu

Quote (kr90 @ 31 Aug 2010 13:38)
jak ja juz miesiac temu prawie zdalem i nadal nie mam prawka ;D


zapierdole kogos jesli bede musial tyle czekac.....

This post was edited by sir-andrew on Aug 31 2010 05:38am
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 31 2010 05:38am
Quote (sir-andrew @ 31 Aug 2010 13:36)
co za porabany kraj.......  11 dni od egzaminu i "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." NO KUR ! a dzwonilem do starostwa to dopiero w piatek papiery dotarly tam >.> wtf .. kurwa opierdalaja sie jak ja pier


jak ja juz miesiac temu prawie zdalem i nadal nie mam prawka ;D
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Aug 31 2010 05:38am
Quote (sir-andrew @ Aug 31 2010 01:36pm)
co za porabany kraj.......  11 dni od egzaminu i "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." NO KUR ! a dzwonilem do starostwa to dopiero w piatek papiery dotarly tam >.> wtf .. kurwa opierdalaja sie jak ja pier


Ja caly czas mialem "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany".
po 2 tyg zadzwonilem do urzedu miejskiego i sie okazalo, ze prawko juz czeka ^_^
pwpw śmierdzi :D
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 31 2010 05:40am
Quote (zYwi3c @ Aug 31 2010 01:35pm)
Ostatnio z 10 min jechalem w lesie tylem, taka waska droga a po bokach same drzewa :< wlasnie dlatego np przydaje sie umiejetnosc jezdzenia na takim "bezuzytecznym" luku ..


powtarzam po raz 99999999 , prawdziwej jazdy uczysz sie swoim samochodem po zdanym egzaminie. a drzewa latwo zobaczyc w lusterkach i chodzi o to , ze na egzaminie oblewaja ludzi za to ze najedzie kolem na linie , jakby to mialo jakies znaczenie w realu.. wytlumacz mi jakie? normalnie jak widze ze sie nie zmieszcze to podjade do przodu, skoryguje i dalej bede jechal, a egzamin oblany :( to samo z parkowaniem, jak zle mi sie wjedzie to skoryguje i wiele innych beznadziejnych absurdow potrzebnych do zarobienia kasy przed WORD jeszcze jest
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 31 2010 05:42am
Quote (zBOAz @ Aug 31 2010 12:40pm)
prawdziwej jazdy uczysz sie swoim samochodem po zdanym egzaminie.


Ot co, sam to wielokrotnie powtarzałem, najpierw zdobywasz prawo jazdy a potem się uczysz jeździć ;)
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 31 2010 05:43am
Quote (Pokor @ 31 Aug 2010 13:38)
Ja caly czas mialem "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany".
po 2 tyg zadzwonilem do urzedu miejskiego i sie okazalo, ze prawko juz czeka ^_^
pwpw śmierdzi :D


ja tez czekalem 2 tygodnie az sie na stronie pojawilo, okazalo sie ze po tygodniu bylo juz na mnie czekalo

Quote (kr90 @ 31 Aug 2010 13:27)
niby dlaczego? :O


nie mam pojecia, niby na egzaminach nie mozna bylo, choc mi pozwolili

Quote (zBOAz @ 31 Aug 2010 13:28)
prawda jest taka ze prawdziwej jazdy samochodem uczysz sie dopiero po zdaniu egzaminu jak jezdzisz swoim , poza tym to nie jest tak ze z zamknietymi oczami jedziesz luk jak wiesz na ktorym slupku ile masz skrecic, caly czas to delikatnie korygujesz, jak juz mowilem, lepiej miec pewnosc na egzaminie ze to przejdziesz niz sie srac, bo kazdemu moze zdarzyc sie najechac na linie, w realu jak juz jezdzisz to w chuju masz idealny luk, byle gdzies wjechac wiec w ogole po co jest ten luk?????


czyli egzamin na prowo jazy powinien wygladac: pokaz ze umiesz po miescie 10 minut i zdales?
akurat manewry na placu sa imo bardzo wazne. wiadomo ze do garazu nie bedziesz podjezdzac lukiem z namalowanymi liniami i pacholkami ale jest wiele sytuacji gdzie ci sie przyda ruszanie z gorki na przyklad
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 31 2010 05:50am
a po co nadinterpretujesz moje slowa? ja tylko powiedzialem, ze powinno sie miec dystans do tego luku, bo w realu, tak idealnie jak oni chca , nie jedziesz.
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Aug 31 2010 05:54am
Quote (elfisher @ 31 Aug 2010 13:43)
ja tez czekalem 2 tygodnie az sie na stronie pojawilo, okazalo sie ze po tygodniu bylo juz na mnie czekalo


Quote (Pokor @ 31 Aug 2010 13:38)
Ja caly czas mialem "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany".
po 2 tyg zadzwonilem do urzedu miejskiego i sie okazalo, ze prawko juz czeka ^_^
pwpw śmierdzi :D




niby.. dzwonilem do starostwa wczoraj to mowili ze dokumenty z PORD dotarly dopiero w piatek tj. tyg po egzaminie ;/ ehh zobaczymy ale watpie ze do piatku dostane;/
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 31 2010 05:56am
Quote (sir-andrew @ 31 Aug 2010 13:54)
niby.. dzwonilem do starostwa wczoraj to mowili ze dokumenty z PORD dotarly dopiero w piatek tj. tyg po egzaminie ;/ ehh zobaczymy ale watpie ze do piatku dostane;/


to teraz musisz zrobic payment i oni wysla do warszawy. i kolejny tydzien czekania.
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536125Next
Add Reply New Topic New Poll