Quote (Pokor @ 31 Aug 2010 13:38)
Ja caly czas mialem "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany".
po 2 tyg zadzwonilem do urzedu miejskiego i sie okazalo, ze prawko juz czeka

pwpw śmierdzi

ja tez czekalem 2 tygodnie az sie na stronie pojawilo, okazalo sie ze po tygodniu bylo juz na mnie czekalo
Quote (kr90 @ 31 Aug 2010 13:27)
niby dlaczego?

nie mam pojecia, niby na egzaminach nie mozna bylo, choc mi pozwolili
Quote (zBOAz @ 31 Aug 2010 13:28)
prawda jest taka ze prawdziwej jazdy samochodem uczysz sie dopiero po zdaniu egzaminu jak jezdzisz swoim , poza tym to nie jest tak ze z zamknietymi oczami jedziesz luk jak wiesz na ktorym slupku ile masz skrecic, caly czas to delikatnie korygujesz, jak juz mowilem, lepiej miec pewnosc na egzaminie ze to przejdziesz niz sie srac, bo kazdemu moze zdarzyc sie najechac na linie, w realu jak juz jezdzisz to w chuju masz idealny luk, byle gdzies wjechac wiec w ogole po co jest ten luk?????
czyli egzamin na prowo jazy powinien wygladac: pokaz ze umiesz po miescie 10 minut i zdales?
akurat manewry na placu sa imo bardzo wazne. wiadomo ze do garazu nie bedziesz podjezdzac lukiem z namalowanymi liniami i pacholkami ale jest wiele sytuacji gdzie ci sie przyda ruszanie z gorki na przyklad