Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 20:42)
Rossell pięknie zaczął swoją prezydenturę
najpierw wypierdolił Czygryńskiego wbrew woli Guardioli twierdząc, że Barca jest zadłużona
potem nieudolne pertraktacje z Arsenalem o Ceska i fiasko tego transferu
a teraz oddaje za czapkę gruszek zawodnika za którego rok temu zapłacono krocie
nadchodzą czarne dni pod batutą tego debila
mówię wam
Bedzie tego Barca zalowac, jestem pewny w 100%, moze nie gral tak jakby kazdy chcial, ale kilka razy uratowal dupe i naprawde jest jednym z najlepszych napastnikow na swiecie ...
I znajac zycie to kurwa Rossell poscil go za jakas smieszna kwote, gdzie jakies 3 tyg temu ostro krytykowal ze Laporta zostawil Barce z gigantycznym dlugiem ... a sam wlasnie stracil z jakies 40 milionow
e; co jak co, jeszcze OFICIALNEJ informacji o Ibrze jeszcze nie ma, narazie takie "100%" wiadomosci z gazet ...
This post was edited by zYwi3c on Aug 28 2010 12:54pm