d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev132333435365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 12:10pm
wiedziałem, że prędzej czy później Rossell zacznie rozpierdalać klub od środka
nie myślałem tylko że nastąpi to tak szybko...

Ibra w Milanie, już oficjalnie...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 12:14pm
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 28 2010 12:16pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Aug 28 2010 06:10pm)
wiedziałem, że prędzej czy później Rossell zacznie rozpierdalać klub od środka
nie myślałem tylko że nastąpi to tak szybko...

Ibra w Milanie, już oficjalnie...


czyli Rosell próbuje się pozbyć (a własciwie robi to) wszystkiego co przypominałoby o Laporcie
Czygryński, Ibra juz poszli ciekawe kto będzie następny
e: Malaga 0-1 Valencia , Aduriz

This post was edited by Madrista on Aug 28 2010 12:18pm
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 28 2010 12:26pm
Quote (Madrista @ 28 Aug 2010 20:16)
czyli Rosell próbuje się pozbyć (a własciwie robi to) wszystkiego co przypominałoby o Laporcie
Czygryński, Ibra juz poszli ciekawe kto będzie następny
e: Malaga 0-1 Valencia , Aduriz


ale brednie, czygrynski sprzedany, bo byl drewnem. ibra nie wpasowal sie a chcial grac, wiec odszedl.
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 28 2010 12:28pm
Barcelona tez ładne transfery robi. Eto + 40 mln za Zlatana a teraz zostaje wypożyczony.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 12:42pm
Rossell pięknie zaczął swoją prezydenturę
najpierw wypierdolił Czygryńskiego wbrew woli Guardioli twierdząc, że Barca jest zadłużona
potem nieudolne pertraktacje z Arsenalem o Ceska i fiasko tego transferu
a teraz oddaje za czapkę gruszek zawodnika za którego rok temu zapłacono krocie

nadchodzą czarne dni pod batutą tego debila
mówię wam
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 12:53pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 20:42)
Rossell pięknie zaczął swoją prezydenturę
najpierw wypierdolił Czygryńskiego wbrew woli Guardioli twierdząc, że Barca jest zadłużona
potem nieudolne pertraktacje z Arsenalem o Ceska i fiasko tego transferu
a teraz oddaje za czapkę gruszek zawodnika za którego rok temu zapłacono krocie

nadchodzą czarne dni pod batutą tego debila
mówię wam


Bedzie tego Barca zalowac, jestem pewny w 100%, moze nie gral tak jakby kazdy chcial, ale kilka razy uratowal dupe i naprawde jest jednym z najlepszych napastnikow na swiecie ...

I znajac zycie to kurwa Rossell poscil go za jakas smieszna kwote, gdzie jakies 3 tyg temu ostro krytykowal ze Laporta zostawil Barce z gigantycznym dlugiem ... a sam wlasnie stracil z jakies 40 milionow

e; co jak co, jeszcze OFICIALNEJ informacji o Ibrze jeszcze nie ma, narazie takie "100%" wiadomosci z gazet ...

This post was edited by zYwi3c on Aug 28 2010 12:54pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 12:55pm
Quote (zYwi3c @ 28 Aug 2010 18:53)
Bedzie tego Barca zalowac, jestem pewny w 100%, moze nie gral tak jakby kazdy chcial, ale kilka razy uratowal dupe i naprawde jest jednym z najlepszych napastnikow na swiecie ...

I znajac zycie to kurwa Rossell poscil go za jakas smieszna kwote, gdzie jakies 3 tyg temu ostro krytykowal ze Laporta zostawil Barce z gigantycznym dlugiem ... a sam wlasnie stracil z jakies 40 milionow


jeśli informacje się potwierdzą, to kwota za jaką Ibra przechodzi do Milanu to... 25 mln
w dodatku płatne w przyszłym sezonie, bo teraz transfer jest na zasadzie wypożyczenia...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 12:56pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 12:58pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 20:55)
jeśli informacje się potwierdzą to kwota za jaką Ibra przechodzi do Milanu to... 25 mln
w dodatku płatne w przyszłym sezonie, bo teraz transfer jest za zasadzie wypożyczenia...


Czyli kurwa zal ... najpierw 10 milnow straci na "CZYCHRYNSKIM" - czy jak to sie tam pisze, teraz nawet 40/50 milionow na Ibrze ...

To z wypozyczeniem, to od rana juz pisza, ale jeszcze rano podawali ze ma byc wypozyczenie a potem sprzedany ma byc za 40 milionow, czyli jeszcze nie tak zle, stratne byloby tylko na Etoo ( 30 milionow ? )

Mam nadzieje ze Rossell wyciagnal te 40 mio bo inaczej cules go zlinczuja za taka polityke
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 01:05pm
Quote (zYwi3c @ 28 Aug 2010 18:58)
Czyli kurwa zal ... najpierw 10 milnow straci na "CZYCHRYNSKIM" - czy jak to sie tam pisze, teraz nawet 40/50 milionow na Ibrze ...

To z wypozyczeniem, to od rana juz pisza, ale jeszcze rano podawali ze ma byc wypozyczenie a potem sprzedany ma byc za 40 milionow, czyli jeszcze nie tak zle, stratne byloby tylko na Etoo ( 30 milionow ? )

Mam nadzieje ze Rossell wyciagnal te 40 mio bo inaczej cules go zlinczuja za taka polityke


Galliani ma za chwilę poinformować o transferze Ibry.
btw. Caceres wypożyczony do Sevilli

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 01:06pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 28 2010 01:06pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 21:05)
Galliani ma za chwilę poinformować o transferze Ibry.


Wlasnie czytam o tym na stronie Milanu ... niech tylko podadza kwote wtedy sie zacznie jazda, jak bedzie mniej niz 40 mio to smiech na sali

Quote (SleepNowInThe Fire @ 28 Aug 2010 21:05)
btw. Caceres wypożyczony do Sevilli


o tym widzialem 2h temu :P na fcbarca.com bylo :)

e; Ogolnie jak to jest z wypozyczeniem ? pensje Ibrze dalej bedzie placic Barca przez rok czy jakos sie dzieli z Milanem ? ...

This post was edited by zYwi3c on Aug 28 2010 01:07pm
Go Back To Polska Topic List
Prev132333435365001Next
Closed New Topic New Poll