d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev13233343536476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 04:22pm
to wstancie tak za 3-4h zbudujcie cos i idzcie spac :)
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 30 2010 04:23pm
Quote (Patryk1991 @ 30 Jun 2010 23:22)
to wstancie tak za 3-4h zbudujcie cos i idzcie spac :)


po co noc jest od spania ;-). Kumpla zatrudniłem ;F
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 04:24pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 00:22)
to wstancie tak za 3-4h zbudujcie cos i idzcie spac :)


Quote (Hubas @ 1 Jul 2010 00:23)
po co noc jest od spania ;-). Kumpla zatrudniłem ;F


ej Patryk, zbudujesz za mnie za jakis czas? :D

This post was edited by fatality818181 on Jun 30 2010 04:24pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 04:25pm
Quote (fatality818181 @ Jul 1 2010 12:24am)
ej Patryk, zbudujesz za mnie za jakis czas? :D


i za mnie, i za mnie :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 04:25pm
nie bo bana dostane :(

szkoda ze ostatnio bratu kompa zjebalem to bym mogl komus budowac :(
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 30 2010 04:26pm
4 (Miejsce 63 z 3.571)

4 punkty na dobranoc!

piona.
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 30 2010 04:26pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 00:25)
nie bo bana dostane :(

szkoda ze ostatnio bratu kompa zjebalem to bym mogl komus budowac :(


o, widze ze nowa sygna, gz

to naprawiaj kompa naprawiaj :rofl:

ja lecę spać sprobowac OOBE :)

dobranoc
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 04:29pm
Quote (Hubas @ 30 Jun 2010 18:26)
4 (Miejsce 63 z 3.571)

4 punkty na dobranoc!

piona.


wez mi tez wykupow wszystkich komandosow :D
Quote (fatality818181 @ 30 Jun 2010 18:26)
o, widze ze nowa sygna, gz

to naprawiaj kompa naprawiaj  :rofl:

ja lecę spać sprobowac OOBE :)

dobranoc


dzieki
a niechce mi sie placic 50 zielencow zeby nowy dysk kupowac :P
i tak leci do polski to narazie nie
sam niech kupi to mu zrobie hehe
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 05:04pm
buduje met lvl 6 i teraz zaczne troche deut robic :)
Member
Posts: 130
Joined: Jun 29 2010
Gold: 0.00
Jun 30 2010 05:05pm
Grałem w Ogame dość długo , niestety nie pamiętam swoich osiągów, nie o tej porze.
Go Back To Polska Topic List
Prev13233343536476Next
Add Reply New Topic New Poll