d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev132333435361383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jul 15 2010 06:13pm
No ja właśnie instaluje, ustawię go trochę i możemy jutro ok. 12 sobie coś zagrać, tyle że nie mam za bardzo sprzętu. No i ostatni raz grałrm ho ho czasu :)

This post was edited by Kaam on Jul 15 2010 06:14pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 16 2010 09:46am
ktos chce dzis zagrac :D ?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 16 2010 09:48am
Quote (Patryk1991 @ Jul 16 2010 04:46pm)
ktos chce dzis zagrac :D ?


ja moge ale dopiero po 22 w domu bede
ale only STEAM ;]
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 16 2010 09:50am
Quote (l1pa @ 16 Jul 2010 11:48)
ja moge ale dopiero po 22 w domu bede
ale only STEAM ;]


wyjdz :mad:

This post was edited by Patryk1991 on Jul 16 2010 09:50am
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jul 16 2010 10:21am
Quote (Patryk1991 @ Jul 16 2010 04:46pm)
ktos chce dzis zagrac :D ?


jestem :>~~
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jul 16 2010 10:22am
Quote (l1pa @ Jul 16 2010 03:48pm)
ja moge ale dopiero po 22 w domu bede
ale only STEAM ;]


gramy ,ale bez jakichś zjebanych modów , zwykły cs , da rade? :D
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 16 2010 10:26am
Quote (Patryk1991 @ 16 Jul 2010 16:46)
ktos chce dzis zagrac :D ?


Mogę grać, steam here. Jak macie non-steam serwer to powinienem wejść.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 16 2010 10:30am
Quote (myl0rd @ Jul 16 2010 06:26pm)
Mogę grać, steam here. Jak macie non-steam serwer to powinienem wejść.


wejdziesz ale jak serw jest ns/steam
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 16 2010 10:34am
mam serw 2 sloty kots gra ?
Member
Posts: 3,732
Joined: Jul 21 2006
Gold: 18,860.20
Jul 16 2010 11:01am
niceshoot(kropka)pl <- tutaj możecie sobie za free zamówić serw na 2h, jak jest was kilku to nieźle można pograć

steam ofc, jak komuś szkoda wydać 10zł na steama to uninstall cs
Go Back To Polska Topic List
Prev132333435361383Next
Add Reply New Topic New Poll